Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

Wiadomo, że Michael to Król nie tylko popu, ale również teledysków.
Pytam zarówno fanów jak i antyfanów (bo oni też tu często zaglądają), który teledysk Waszym zdaniem jest najlepszy?
Który teledysk wbija Was w fotele i moglibyście go oglądać cały czas? :))

Zacznę. Moim zdaniem najlepszy teledysk to Smooth Criminal.
Mogę oglądać go codziennie a i tak mi się nie nudzi ;)
Potem Dirty Diana i Beat it. Mają coś w sobie.
Za nimi In the Closet, Thriller i Billy Jean.

Pozdrawiam :)

Sonya____filmaniak

Dla mnie bezkonkurencyjnie 'Thriller' może dlatego że jak go pierwszy raz widizałam w postaci 14 minutowego minifilmu jako mała 4letnia dziewczynka to zrobił na mnie ogromne wrażenie miałam ciarki na plecach i mam je do dziś jak oglądam ten teledysk mam ogromny sentyment do niego:)

hoosy21

Pierwszy teledysk Michael`a, który mama mi włączyła to był Earth Song.
Rozumiem Cię, bo sama mam do niego senstyment ;)

Sonya____filmaniak

Nie widzialam wszystkich ale moim ulubionym teledyskiem jest "Bad" strasznie mi sie podoba tez ta piosenka. No ale mowa o teledyskach. A podoba mi sie dlatego ze tańce które Michael tam wykonuje strasznie mi sie podobaja. Są takie rowne i naprawdę zajebiste. A jeśli chodzi o inne to oczywiście thriller, Billie jean , Earth Song , black or white i inne

Sonya____filmaniak

1. earth song precz z wycinaniem lasów i zabijania zwierząt.2 beat it.3.bille jean.4smooth criminal. 5.thriller.6 bad 7.say say say 7 dirty diana ™

Mikolaj_10

Mój ulubiony to również "Smooth Criminal", potem "Earth Song", "Scream",
"Billie Jean" i "Bad". Taka pierwsza piątka. :)

Sonya____filmaniak

Mnie najbardziej podoba sie teledysk The Way You Make Me Feel jest to za razem moja ulubiona jego piosenka , podoba mi sie w nim jak Jacko probuje przypodobac sie tamtej lasce , do ulubionych zaliczam rowniez Black Or White , Bad , Earth song , Blood On The Dance Floor , Scream. Wogole prawie kazda jego piosenka czy teledysk jest swietnia i mila dla ucha pozdro dla fanow krola

leon_25


The way you make me feel i Bad , ulubione chyba
Black or white też dobry teledysk , zajebiscie tam tańczy i you are not alone , say say say jest urocze i beat it lubie kiedy się opiera o ladę baru , nie wiem czemu ale fajnie tam się rusza też.
Najgłupszy teledysk to chyba Billie Jean , taki nudny i w ogóle nie ma nic wspolnego z piosenką i za mało rozmachu ma , nie apsuje do piosenki jakoś mi.A Thriler już lepszy bo coś się dzieje ale tez się nim nie zachwycam , jakos te starsze trochę teledyski mi podchodzą , tam gdzie najwiecej tanczy mike ;)

IKnowWhatYouAre

a co myślicie o ,,nawykach'' w piosenakch Michaela? No wiecie jak śpiewał to wydawał z siebie np. hiii hii albo ,,uhh'' ,,łuuhuu''(hehe , pewnie debilnie sie to czyta Wam ) albo śpiewał takim głosem jakby się wkurzył i wykrzykiwał coś , on czesto krzyczał tak w piosenkach jak w ,,scream'' np.
albo jeszcze te gesty krzyzwienie ust albo przygryzanie albo jak koszule tak zdejmował do ramion i łapał się za krok albo tupał nogami kiedy śpiewał ,,he he heeeej'' w billie jean.Fajne był te gesty , takie oryginalne , nie?

IKnowWhatYouAre

Gesty, krzyki, jęki to w nim kocham najbardziej.
Przez to czułam, że jest bardziej oryginalny od innych.
Do dzisiaj wiele wykonawców próbuje go naśladować ;)
Ale nikt nie będzie nigdy tego robił tak dobrze jak on^^

Sonya____filmaniak

skąd jest ten początek ? to teledysk jakis?
http://www.youtube.com/watch?v=E09Wz3UuYfw&feature=related

IKnowWhatYouAre

a jeszcze pytanie , wiecie co to za tytuł piosenki pod sam koniec ??

http://www.youtube.com/watch?v=mxAkwNwg49c&feature=related

IKnowWhatYouAre

Pierwszy
- kręcony w Rosji, albo tak stylizowany, ale to nie jest STRANGER IN MOSCOW, to chyba jest wzięte z "HIstory"

Drugi
- nie wydaje się by to był teledysk, piosenki niestety też nie kojarzę



A moje ulubione teledyski:

1 BLACK OR WHITE - zmieniający się ludzie, scena ze statuą wolności to wciąż mistrzostwo świata

2 REMEMBER THE TIME - Michael w starożytnym Egipcie rozsypujący się w drobny piasek - niesamowita iluzja i to przed ciekłym metalem z "TERMINATOR 2". I jeszcze EDDIE MURPHY w roli faraona.

3 SMOOTH CRIMINAL - niesamowity styl, wszystko spowite w dymie, frunąca moneta do grającej szafy i tancerze uginający się do podłogi nie odrywając nóg - boskie

4 BAD - za taniec, choreografię, stroje i jeszcze WESLEY SNIPES w epizodzie

5 MAN IN THE MIRROR - za emocje, łzy i LECHA WAŁĘSĘ obok tak wielkich ludzi jak JFK, Bobby Kennedy, Reagan, Gorbaczow, Gandhi, Martin Luther King. To piękny ukłon dla SOLIDARNOŚCI!

6 BEAT IT - za niespotykany wigor

7 THEY DON'T CARE ABOUT US - za autentyzm

8 EARTH SONG - za przesłanie

9 YOU ROCK MY WORLD - trąci myszką i nie widać twarzy Jacko, ale warto dla MARLONA BRANDO, CHRISA TUCKERA, MICHAELA MADSENA, ładnej dziewczyny i jak zwykle pomysłowej fabuły

10 DON'T STOP TILL YOU GET ENOUGH - dziś już bawi cukierkowością, ale wciąż doskonale współgra z energią piosenki


MICHAEL JACKSON do dziś nie ma sobie równych pod względem oprawy w postaci clipu.

Ani MADONNA
ani U2
ani DEPECHE MODE
JUSTIN TIMBERLAKE
NELLY FURTADO
BEYONCE

nikt mu nie postoi...

AutorAutor

Zdecydowanie jak dla mnie najlepszym jest Smooth Criminal, po prostu wytrzeszczam oczy z podziwu, gdy tylko go widzę (Michael opuszczający się na ziemię, stojąc na schodach, ten kot na pianinie, ogólna atmosfera i choreografia), później jest In the Closet, kolejny świetny clip Michaela, te jego zmysłowe ruchy... Na końcu, również genialny The way you make me feel, gdzie wszystko dzieje się na ponurej, osiedlowej ulicy..
Tak, to są ewidentnie moje 3 ulubione, mogłabym oglądać bez końca.

Ple_Ple

IknowWhatYouAre

Pierwszy link, to video promujące album HIStory, a ostatni kawałek z drugiego ma tytuł "Jam".

pyra24

oj wiele teledysków wbija w fotel, w tym przypadku Michael jest bezkonkurencyjny.

Ostatnio upodobał mi się "say say say" w którym występuje razem z Paul'em Mccartney'em. Świetna piosenka i świetny teledysk, nic dodać nic ująć :)

IKnowWhatYouAre

to jest piosenka pt. "Jam"

Sonya____filmaniak

Witam,ja uwielbiam Dirty diana kawalek kozak ten beat ma otoczke niesamowita,give in to me ze slashem z gun s roses i michael do tego czy cos wiecej mozna chciec,no i in the closet piekny plener taniec jacko naomi ktora tez jest piekna czesto nie wiem na co patrzec michael czy naomi niezla wkreta Pzdr

babe11

Zgadzam się. Dirty Diana jest świetnym teledyskiem ^^

Sonya____filmaniak

Nie wiem do końca czy mam ulubiony teledysk,bo ubustwiam każdy ale jak bym miała ryzykowac,że tylko ten mogła oglądac,to wybieram Give in to me..Jest taki jak kocham..

A za co kocham inne,za to że są mistrzowskie..
Dirty Diana wspomnieniem nie możliwym do usunięcia..Blood of the Dancefloor to połączenie czerwieni i parkietu działa na mnie niesamowicie..Scream,bo uwierzyłam w braterską miłośc i jest idealny(nic bym nie zmieniła)..Bad za historie z morałem..Smooth Criminal bo niezamieniłabym klimatu tamtych lat w klubach..niezapomniane..W Liberian Girl ma niessamowity uśmiech,The Way You Make Me Feel to taniec zalotnego kochanka, You Rock My World znów klub,ale już waleczny..Stranger In Moscow dla mnie do snu obowiązkowa pozycja..earth song pokazująca niszczycielskie siły człowieka..

Michael to geniusz,nikt go nie pokona,nikt!!

Sonya____filmaniak

Sonya musze ci sie przyznac ze nie wytrzymuje i spiewam razem z jacko,i nie bylo by dnia kiedy bym nie wlacz dirty diany cos pieknego,dlugo tez szukalem wykonania na zywo ale udalo sie!Pzdr

babe11

Nie nazywajcie Michael ,, Jacko" on tego nie lubił to go obrażało

Sonya____filmaniak

1. Smooth Criminal! - zajebisty. Te klimaty gangsterskie z lat 30 i przecudowna choreografia
2. Earth Song - możecie się zdziwić ale gdy widzę ten teledysk to płacze :)
3. The way you make me feel - fajna muzyka i fabuła teledysku
4. You rock my world - podobne trochę do smooth criminal też ta cała gangsterka...
5. Ghosts - 40-minutowa rozkosz dla oka. Choreografia i charakteryzacja boska!

Sonya____filmaniak

Dla mnie zdecydowanie Beat It to jego spojrzenie i te ruchy i wszystko

Sonya____filmaniak

Mój ulubiony to Smooth Criminal, potem Bad, Dirty Diana, Earth Song, The way you make me feel i Beat it ;)

Sonya____filmaniak

Nie będę oryginalna. "Smooth Criminal" jest wg. mnie najlepszy. Świetna choreografia, klimat, itp. :) Lubię tez "Thriller", "Dirty Dianę", "Black or White" i "Thw Way You Make Me Feel" :D

Sonya____filmaniak

1.Smooth Criminal- rewelacja. Moge oglądać ten teledysk 100 razy dziennie i nigdy mi sie nie znudzi :)
2.Earth song- David Foster miał świetny pomysł na zrealizowanie tego teledysku. Jedynie szkoda jednej rzeczy- lekkiego skandalu na temat scen MJ, gdy ten trzyma się drzew. Ale i tak mnie to nie obchodzi, bo teledysk - perfekcja.
3.Scream- ah :) On i Janet razem ;] Mam do tego klipu wielki sentyment. :)
4. say say say- Po prostu cudo :) Usmiech na twarzy pokazuje się, gdy to oglądam :) Miły
6. Whatzupwitu- Te połączenie Michael i moj ulubiony aktor, Eddie Murphy. Brak słow : Niezwykle pozytywny ;)Dodaje humoru :)

Oczywiście nie mogę tutaj zapomniec o teledyskach takich jak 'Thriller' 'Bad' 'Beat it' 'They don't care about us' ' In the closet' (co do teledysku to chyba nie ma fanki MJ, ktora by nie wzdychała do tego klipu ;] ) ' Black or white' 'Dirty Diana' i oczywiście 'The way you make me feel. Inne teledyski typu 'Heal the world' 'Man in the mirror' tez sa godne zauważenia. Jednym slowem- MJ ma najlepsze teledyski na świecie, ot tyle :)

Lorraine

"Jednym slowem- MJ ma najlepsze teledyski na świecie, ot tyle :)" - Dokładnie. Zgadzam się całkowicie ;)

dreamscometrue

hmmm wszystkie jego teledyski są fajne ale najprzyjemniej ogląda mi się Smooth Criminal, Bad i Speed Demon. W Speed demon jest taki seksowny a ten jego uśmiech.... powala na kolana. Pozdrawiam

cameron88

EJ CO MYśLICIE O TYM?
http://www.youtube.com/watch?v=YuKKxi_pS7Q&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ekozaczek%2Epl %2Fteledysk%2Ephp%3Fidmov%3D11496%26u%3Dmichael%2Bjackson&feature=player_embedde d

IKnowWhatYouAre

ciacho z kremem jak nic i te jego oczy...

cameron88

tylko mi nie o to chodziło..

IKnowWhatYouAre

w ogóle nie zgadza sie z ruchem jego ust

Sonya____filmaniak

Na pierwszym miejscu oczywiście "Smooth Criminal". Można go oglądać i się nigdy nie znudzi. :)
Potem "Earth Song", "You Rock My World" i "Billy Jean".
Ale ogólnie to wszystkie teledyski są super! ;)

Sonya____filmaniak

Pierwszy teledysk i piosenka w jakiej się zakochałam (jak i w samym Michaelu) było Earth Song :) Zawsze płakałam jak to oglądałam. Byłam wtedy bardzo mała. I mimo że miałam jakieś 6-7 lat to Michael już zaczął mi się podobać za wygląd i śpiew :]

Drugi teledysk to oczywiście In The Closet, potem Bad, Remember The Time...

Sonya____filmaniak

do Lorraine:
a co im się nie podobało że trzymał się drzew w teledysku? Jakie oburzenie? Za co?

lays19_91

A ja mam pytanie, ale nie chcę zakładać nowego tematu: w której piosence Michael Jackson apeluje, by dano Mu spokój? Niedawno ją słyszałem, była bardzo przejmująca, a teraz nie mogę do niej dotrzeć. Ta piosenka była w miarę nowa

lew890

wydaje mi sie że chodzi ci o "Leave me alone"

Salvamee

Bardzo dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones