Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson
użytkownik usunięty
Dangeris

Ah...widzę że dzieci rozwijają swoje zainteresowania pozaszkolne...
Twoim jest trollowanie?

on był po prostu chory, choroba polegała na tym że stopniowo na ciele pojawiały się coraz większe ilości białych plam, aż w końcu całkowicie zmienił mu się kolor

Dangeris

jak jesteś rasistą to może mieć to dla ciebie znaczenie czy biały czy czarny. Dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia

Dangeris

Jesteś debilem. Jak zwykle z resztą.

Dangeris

Już kilka razy się wypowiedziałam na twój temat. Zgadzam sie z komentarzami na tym forum, jesteś debilem, rasistą, głupkiem i po prostu jak widzę twoje komentarze to mi się aż robi słabo!!
Przestań się wypowiadać na WSZYSTKICH forach, a jak już to robisz to pomyśl 2 razy, chyba że chcesz być tak "oryginalny", że jesteś się w stanie publicznie ośmieszyć!!!!

you_can_dance

Ale jesteś głupi/a.

CreepyBufet

niby dlaczego? nie rozumiem twojego oburzenia. Jeździ po wszystkich sławach więc ja jeżdżę po nim, jak jemu wolno to czemu ja nie moge?

you_can_dance

Dobra. Skoro już zareagowałaś (nie miałem na celu Cię obrazić, chciałem sprawdzić, czy odpowiesz), to wiedz, że padłaś ofiarą trollowania. I to w dodatku z ręki profesjonalnego prowokatora. Spójrz na jego wypowiedzi.

CreepyBufet

patrzylam wiele razy i jak wspomnialam 2 wypowiedzi wczesniej az mi sie robi slabo na widok tego co on wypisuje! Totalny z niego glupek

you_can_dance

No właśnie nie. ON jest bardzo mądry i inteligentny. Myślisz, że to tak łatwo dobrze sprowokować ludzi nie pisząc już totalnych głupot z błędami otograficznymi? Widać, że facet ma pomysł na trollowanie, dokładnie obmyśla, jak napisać każdy temat. Jak odpisać, aby wyglądać na pół-głupiego.

CreepyBufet

wiem że on chce zwrócić na siebie uwagę ale bez przesady!! jak juz to niech sie uwezmie na jedna osobe a nie obraza wszystkie slawy i filmy...

you_can_dance

Obrażanie sławnych osób jest kluczem do sukcesu prowokacji. Jeśli się wkurzyłaś, to znaczy, że jemu się udało. Kiedy ludzie się wściekają i dostają napadu agresji, on pewnie rży przed monitorem.

CreepyBufet

Niech se rży, ale jak zaczne po nim jezdzic na forum to pewnie jeszcze kilka innych osob sie do mmnie dolaczy.
APELUJE DO WSZYSTKICH!!!!!!!
ci ktorzy sa spragnieni aby na kims sie wyzyc mamy cel! Jest nim

Dangeris!!!!!!!!!!!
Do dziela filmwebowicze!!

you_can_dance

Tworząc takie akcje wywołujecie napady śmiechu u szympansa. O to w nim chodzi. Karmicie go, aby nie umarł z głodu. Bardziej sensowną akcją byłoby po prostu nieodpowiadanie mu, aby umarł z głodu. Ale jest to raczej niemożliwe, bo jak widzę, wkurzył 90% filmwebowiczów.

CreepyBufet

Ty jesteś głupi

maladzonaga

Możesz tak uważać, nikt Ci nie zabrania.

Dangeris

Biało-czarny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones