Michelle Pfeiffer

Michelle Marie Pfeiffer

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/204/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":33325,"rate":8.327561890472618,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/204/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":76,"rate":8.486842105263158,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/204/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":33,"rate":8.575757575757576,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/204/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":16,"rate":8.1875,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/204/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":4,"rate":7.5,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}}]
8,3
33 325 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michelle Pfeiffer
  • Absolutnie nie ma sobie równych jeśli chodzi o urodę. Żadne wtedy ani obecnie nie może się z nią równać. Twarz, głos, gesty, figura - wszystko to razem tworzy postać półbogini :-) Wspaniała.

• tsst Zgadzam się, żadna obecna aktorka nie może się równać z Michelle :)

• tsst jak wyżej

• mineks Dla mnie również świetna!

• tsst Oczywiście się zgadzam i również uważam, że Pani Michelle Pfeiffer ma niezwykłą urodę i zgadzam się, że wszystko tworzy postać półbogini, ale jak dla mnie są dwie aktorki, które mogą się równać tymi wszystkimi rzeczami z Panią Michelle Pfeiffer, mianowicie: Pani Charlize Theron oraz Pani Olivia Wilde (choć tutaj akurat umiejętności aktorskie dużo mniejsze).

• kicper25 Oj bez przesady... jest jeszcze kilka z pewnością:) Zachwycacie sie tutaj głownie nad urodą pani Pfeiffer a co z talentem aktorskim? Jest naprawde dobrą aktorką a uroda to nie wszystko zwłaszcza jesli pomyslimy ile aktorow/aktorek nie grzeszy urodą.

• megan94 Oczywiście, że uroda to nie wszystko, ale w tym temacie, akurat poruszamy kwestię urody i zastanawiamy się jakie aktorki, mogłyby się równać z Panią Michelle Pfeiffer pod względem urody, ale także zachowania, tej kobiecości, którą Pani Pfeiffer tworzy, tych ruchów: trochę kokietki, trochę dziewczynki i trochę prawdziwej kobiety i jak dla mnie tylko dwie aktorki mogą się z Panią Michelle równać pod tym względem, a jeśli chodzi o sam kunszt aktorski to zgadzam się, że były i są lepsze aktorki od Pani Pfeiffer.

• kicper25 Zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o Charlize. Ona i Michelle Pfeiffer mają coś takiego w swojej urodzie co mnie niesamowicie przyciąga. Sama jestem ich przeciwieństwem (niska brunetka), więc może to po części dlatego. Od jakiegoś czasu zaczęłam widzieć podobieństwo Charlize Theron do Michelle Pfeiffer i doszłam do wniosku, że uroda Michelle była najbardziej spektakularna w wieku 40 lat. To tyle ile ma teraz Charlize. O matko, żeby mieć choć połowę ich uroku będąc po 40-stce :)
    Co do talentu aktorskiego to jest fanką obu, śledzę większość filmów, uważam, że są świetne i przede wszystkim mają klasę :)

• tsst Zgadzam się w 100%. Mam 21 lat ale nie zawahałbym się ani chwili żeby pójść z nią w tango. Przepiękna kobieta, na mojej liście cudownych aktorek po 40stce jest bardzo wysoko :)

• tsst ja też się zgadzam. jest utalentowana, piękna, wspaniała. i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)

• Antonia_2 Dołączam się!

• tsst Jest i była bardzo piękną kobietą, choć chuda i właściwie rzecz ujmując niemal "bezbiustna" :) Ma jednakże coś niesamowitego w twarzy - zwłaszcza oczy i nieco niepokojący uśmiech:)

• tsst Widziałeś kiedykolwiek Viven Leigh chociażby?

• ahenathon Nic dodać nic ująć, piękna kobieta i aktorka.

• kylo_masters Popieram!

• tsst fakt jest zjawiskowa i uzdolniona aktorsko ale teraz najbardziej podoba mi się gemma Aterton szczegulnie po Prince of Persia i Bizantium

• Verolite dodam jeszcze Aleksandre Dedario i jej piękne oczy "też'

• tsst W końcu "POŚLUBIONA MAFII" - to zobowiązuje:-)
    http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-vi...

• tsst Po prostu wrodzony wdzięk i kobiecość:)