Mike PattonII

Michael Allan Patton

7,4
176 ocen muzyki
powrót do forum osoby Mike Patton

Jest niesamowity, wrażłiwy. Potrafi wydobyć z siebie każdy dzwięk. Uwielbiam go i z roku na rok cenię go jeszcze bardziej. Polecam zainteresować się tym wszechtronnym artystą i posłuchać jego dokonań. Ile razy balowałem przy jego muzie (Faith No More, Fantomas, Mr Bungle)
Ps. Mike, jesteś mistrzem w swojej profesji.

orkosky

Zgadzam się z Tobą, Mike jest boski! Ja go po prostu kocham!!!

orkosky

Fenomen jesli chodzi o wokal. Nikt chyba tak nie potrafi operowac glosem jak Mike. Muzyke tego czlowiek moge sluchac zawsze i wszedzie, a to co wyprawia spiewajac na zywo jest niesamowite (np koncert zespolu Tomahawk, wykonuja kawalek "God hates a coward" - Patton spiewa w masce gazowej dzieki czemu uzyskuje niepowtarzalny efetkt). Moj najwiekszy autorytet jesli chodzi o wokalistow.

orkosky

Fenomen jesli chodzi o wokal. Nikt chyba tak nie potrafi operowac glosem jak Mike. Muzyke tego czlowiek moge sluchac zawsze i wszedzie, a to co wyprawia spiewajac na zywo jest niesamowite (np koncert zespolu Tomahawk, wykonuja kawalek "God hates a coward" - Patton spiewa w masce gazowej dzieki czemu uzyskuje niepowtarzalny efetkt). Moj najwiekszy autorytet jesli chodzi o wokalistow.

użytkownik usunięty
orkosky

Patton rządzi bez dwóch zdań to dzięki niemu poznałem Faith No More

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones