Mila Kunis

Milena Kunis

7,9
28 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mila Kunis

bo jest fajna, ładna i gra też okej... ale jak sie odezwie to mam problem. nie mogę tego
znieść, ona bardziej skrzaczy niż mówi i to mnie tak męczy ze ledo moge oglądać z nią filmy.
szkoda.

cleotrf

Skrzaczy powiadasz.
Współczuję ci coraz bardziej.

HRA

odwal sie już ode mnie i od moich opinii. tak, dla mnie skrzeczy i nic na to nie poradze. nara głąbie. znajdź sobie dziewczyne zamiast bronić lasek z hollywoodu, które nawet nie wiedzą o Twoim istnieniu...

cleotrf

To ty wypierdku odwal sie od filmwebu. Przestań kozi bobku krytykować wszystkie aktorki i zajmij sie czymś pożytecznym.
To ty mozesz kobiety wylącznie na obrazkach pooglądać. W realu do takiego kmiota , to się zadna kobieta nawet nie odezwie.
Milego dnia głąbie

HRA

ja krytykuje wszystkie aktorki???? bardzo wiele ma u mnie 10/10, albo komentarz, jakie to one nie sa super. to, że u Kunis nie pasuje mi głos a Monicą sie nie zachwycam to moja sprawa. Ty sie zachowujesz jak wielki obrońca pań z obrazka więc sie zamknij. po to jest filmweb zebym mógł sobie napisać, ze Kunis mi skrzeczy a Theron jest piękna i inne bzdury kiedy mam wolny czas. I nic ci do tego. nara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones