Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Twór hiszpańskiego reżysera jest próbą fabularnego przedstawienia pożogi jaką zazwyczaj wywołuje gigantyczna fala Tsunami. Uwypuklone wydarzenia ściśle związane z losem głównych bohaterów są średnio realistyczne jeżeli chodzi o wpływ rozszalałej natury na życie i przetrwanie "maleńkich mróweczek" którymi w tym przypadku są ludzie.Film obfituje w bardzo dobre, dynamiczne, widowiskowe ujęcia czy ciekawe scenerie ale w drugiej połowie stał się nieco nużący. Ciekawie pod względem aktorskim zaprezentowała się Naomi Watts. Ocena: 7-/10.

użytkownik usunięty
Martinus_filmweb

Pożoga to nie przypadkiem wielki ogień?

Przypadkiem wyraz pożoga posiada wiele znaczeń - zerknij do słowników czy choćby wikipedii .

Martinus_filmweb

wlasnie obejrzalem hitchocka z pania helen miren i pani watts powinna buty czyscic pani h. bo jej rola to bardzo mizerna byla

makdonald

Fakt, świetnie wypadła w King Kongu Petera Jacksona ale w wyżej omawianym filmie także całkiem nieźle a nieco wyolbrzymione sceny związane z rozszalałą naturą zagrała bardzo dobrze.

Martinus_filmweb

Nie wiem czy wiesz o tym, ale historia z tego filmu "Niemożliwe" opowiada o lasach rodziny, która faktycznie to Przeżyła.

fffiona

Nie, nie wiedziałem o tym "Fionko". Dzięki za newsa tropicielko niuansów filmowych :-).

Martinus_filmweb

Proszę bardzo http://26.media.tumblr.com/tumblr_lcij2s8RsE1qalcu6o1_500.gif

Martinus_filmweb

Wystarczy obejrzec film... ;) na koncu jest to zaznaczone.

sereksztum

Popatrz... tak sobie wzrokowo wspomniałem w pamięci cały obraz który wyrywkowo oglądałem ponownie i podług mnie to raczej na samym początku reżyser zawarł tą informację.

fffiona

Po ponownym niepełnym seansie zabieram cyfrze minusa i zostawiam pełną 7, film przy odpowiednim nastawieniu widza zasługuje co najmniej na ocenę "dobry".

Martinus_filmweb

Niektóre filmy zyskują, przy ponownym seansie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones