Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Oglądaliście ,,Malowany welon"??Nie dość, że gra tam wybitnie, to jeszcze wygląda tak...inaczej.Tzn. nie wiem dlaczego, ale ładniej jej w ciemnych włosach.Wtedy jest trochę podobna do Katarzyny Pakosińskiej z KMN :-D Pozdro

a_div

z całym szacunkiem dla pani pakosińskiej, której śmiech osobiście uwielbiam, to chyba nie był komplement. jak dla mnie watts jest o wiele ładniejsza.

a_div

Tzn ja nie zauwazylam podobienstwa, ale Naomi to bardzo ladna i zdolna aktorka i zagrala swietnie w "Malowanym Welonie". I osobiscie bardzo lubie ten film i nie moglam uwierzyc ze Naomi ma juz 40 lat bo wygladala w tym filmie tak młodo.;p Pzdr

Jacky_Firth_Northam

Tak, właśnie w "Malowanym welonie" ją dostrzegłam. Bardzo mi się podobała rola Kitty. Natomiast takiego "King Konga" to już mogła sobie darować...

Jacky_Firth_Northam

Naomi zawsze będzie młodo wyglądać, bo to kobieta z klasą jest.
Nie to co, np. doda (z małej litery bo jej... -brak mi słów na jej określenie)

a_div

Oglądałam "Malowany Welon" pare dni temu.Cały film jest dobrze zrealizowany i intrygujący,ale ona z pewnością jest jego najmocniejszym punktem.Ma się wrażenie, że w Kitty wcieliła się inna aktorka niż w Betty z "Mulholland Drive".Watts ma wiele twarzy,masek i w każdej prezentuje się uroczo.Podobały mi się bardzo jej stroje w "Malowanym Welonie" wyglądała jak delikatna,prawdziwa dama.

R__Forester

Nie podobała mi się w prawie żadnym filmie, w którym ją widziałam, aż pewnego razu wybrałam się do kina i obejrzałam "Malowany welon". Byłam pod naprawdę dużym wrażeniem... To, że Edward Norton zagra po mistrzowsku, było wiadome, natomiast co do jej roli trochę się obawiałam... Ale to trzeba jej przyznać - wspaniale zbudowała postać Kitty. Podarowała widzowi to, czego William Somerset Maugham nie umieścił w swojej powieści, a co mnie usatysfakcjonowało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones