Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Polubiłem ją po filmie Lyncha Mulholland Drive, a tak właściwie to poznałem ją wtedy. Powaliła mnie swoim talentem. I odtąd zaczęła się jej kariera, dostała nominację do Oscara, ma sporo propozycji filmowych i stała się gwiazdą, jak we wspomnianym MD. Oby nie skończyła tak jak w owym filmie :-)
Życzę jej więcej udanych ról i Oscara w przyszłości, którego nawet jeśli nie dostanie, nie zmieni to faktu, że jest aktorką bardzo dobrą.

ABEL

w MD zagrala po prostu genialnie, po mistrzowsku, po tym filmie stala sie jedna z moich ulubionych aktorek, naprawde swietna gra i do tego ciekawa uroda, tylko niestety widze, ze nei wykorzystuje swojego talentu tak, jakby mogla, tylko w jakichs badziewiach czesto grywa

ABEL

popieram:] moja przygoda z Naomi zaczęła się od średniego ,,Ringu,, w którym zagrała świetnie. Zresztą jaki film bym z nią nie obejrzała jest ona jego najjaśniejszym punktem. Najbardziej podobała mi się jej rola w Mulholland Drive i 21gramów. Poprostu czysta rewelacja:)

pzdr.

Tarantinka19

Ring jest kosmiczny ,a nie średni ;) Co do reszty to w sumie hmm... Naomi dobrze gra, jedna z lepszych aktorek.

pzdr

ABEL

w Mulholland Drive jest niesamowita.
Bajecznie też gra w Malowanym Welonie.


ABEL

W "21 gramów" jest rewelacyjna, ale w Mulholland Drive była genialna! Byłam pod wrażeniem, zagrała naprawdę z wielkim uczuciem.

ABEL

W MD, prześwietna!. Piękna i utalentowana.
pozdrawiam,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones