Naomi WattsI

Naomi Ellen Watts

8,1
43 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Naomi Watts

Bardzo lubię tę aktorkę. Wydaję mi się że jako jedna z niewielu jest na ekranie holiwoodzkich produkcji bardzo naturalna. Dotychczas widziałam mało filmów z jej udziałem, ale i tak uważam że jest świetna.
A Jak myślicie który jej film jest najlepszy?? Ja nie mam zdania :P

angela_bee

jak dla mnie 'mulholland drive' (ale tu moge nie być obiektywny bo uwielbiam lyncha) no i '21 gramów'.

angela_bee

Ja także prze Lyncha mam skłonność napisać że Mulholland Drive, aczkolwiek niedawno obejrzałem Ellie Parker i to co moge powiedzieć to to, iż sam film jest mówiąc delikatnie średni, ale to co wyprawia Naomi na ekranie to już jest kosmos. Polecam jak ktoś nie widział. Kompletnie inna Naomi niż w innych produkcjach. Klasa !! Poza tym: 21 gramów i oba Kręgi bardzo lubie.

DaniFilth

jak dla mnie to ring2 niestety troche nie wypalił co nie zmiania faktu ze jedynka jest rewelacyjna (jak dla mnie lepsza od japońskiego oryginału). a mozna wiedziec jak zdobyłes 'ellie parker'? bo zdaje sie w kinach tego nie było i chyba sie nie szykuje..:/

FisherN

Ellie Parker? hmm. no cóż, emul niestety.... Co zrobić jak nie ma tego jak inaczej zdobyć? Na amazonie są kosmiczne ceny, a film szczerze nie jest jakiś rewelacyjny szczególnie by go nabyć, chodziło o naomi zobaczyć ;-).

DaniFilth

nono. mi tez o naomi chodzi. wiec bede musiał uruchomyć emule po dłuzeszej przerwie;)

FisherN

To polecam obejrzeć pod "jej kątem" właśnie, zabawa gwarantowana. Ja sie przymierzam do " STAY " bo jeszcze nie widziałem. Tyle, że z kin zlazło chyba bo coś nie moge znaleźć, ech... człek sie zagapił to i ma.

DaniFilth

w gadańsku nie leciało w ogóle 'stay'. takze szkoda gadać

FisherN

No, obejrzałem "Stay" (Emulem of kors, ech... ), i powiem, że luz, da sie to obejrzeć bez wiekszych nerwów, troche takie lynchowskie kino, ma coś z "Mullholand Drive", choć porównywać to z Lynchem to śmiech na sali. O samej Naomi moge powiedzieć, że niewiele jej tu, aczkolwiek to co jest zostawia dobre wrażenie, choć to kolejna rola gdzie Watts ma problemy z sobą (grana postać znaczy, nie Naomi, he...). Nie jest to główna rola wiec jest lekki "niedosyt", ale obejrzeć polecam, bo i jak mam nie polecić, jeśli tam gra, prawda? Zresztą jak ktoś ma "fioła" na punkcie aktorki to nawet "Rabbits" Lyncha będzie mu, że tak powiem po prostemu "pasiło", choć jej tam w ogóle nie "widać" ;-))) A ja czekam na kolejną dużą rolę.......................... ... .

angela_bee

z naomi ogladałem:
2005: Zostań (Stay) jako Lila Culpepper
2005: King Kong jako Ann Darrow
2005: The Ring 2 (Ring Two, The) jako Rachel Keller
2003: 21 gramów (21 Grams) jako Cristina Peck
2003: Ned Kelly
2002: The Ring (Ring, The) jako Rachel Keller
2001: Mulholland Drive (Mulholland Dr.) jako Betty Elms

i muszę powiedzieć, że zdecydowanie najlepsza jest w 21 gramów :P

w00cash1234

W " 21 gramach" jest świetna, dla mnie jednak w "Mulholland..." jest po prostu " obłędna".

DaniFilth

Faktycznie ma za sobą świetne role. Teraz z niecierpliwością czekam na "Painted Veil" gdzie zagra z Edwardem Nortonem. Myślę ,że również na to czekacie. Oby tylko puścili to w polskich kinach.

Antalix

Oby puścili, bo jak sobie przypomne "We Don't Live Here Anymore", którego w ogóle nie było, to ręce opdają po prostu. Oj nie dbają o nas dystrybutorzy, nie dbają :-(

DaniFilth

a 'we don't live here anymore' to kino przez wielkie K, szczególnie jesli chodzi o aktorstwo ogółem. takze brak dystrybucji na polske pozostawiam bez komantarza.

FisherN

ja jesli chodzi o naomi to widziałem: king konga, ring2, we don't live here anymore, i heart huckabees, 21 gramów, rozwod po francusku, zakopana betty, te ring, króliki (oj tu było ciezko ze zrozumieniem), mulholland drive, w dół, dziwna planeta ito wszystko niestety. czuje ogromny niedosyt. ned kelly, zabic prezydenta i stay to tytuły z priorytetem. a dalej trzeba zasiegnąc jeszcze do początków;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones