Natalia Verbeke

Natalia Carolina Verbeke Leiva

7,1
212 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalia Verbeke

szczególnie w filmie kropka nad i , identyko,choć Natalia jest trochę ładniejsza

Rashida

na tym zdjęciu jest bardzo podobna do lopez http://www.nataliaverbeke.org/Photo-Gallery/Natalia-Verbeke-Photos-018.jpg

Rashida

Nie jest do niej podobna...
Gdy ogladałam "kropka nad i" i nie znałam obsady filmu w pierwszym momencie pomyslałam, ze to Penelope Cruz w tych długich ciemnych lokach i z tym słodkim akcentem podczas kłótni ;)

niunia

też mi się w pewnym momencie tak wydawało :D

użytkownik usunięty
Rashida

prawda, bardzo podobna.

Rashida

Możliwe, ale jedynie w filmie "Kropka nad i", Jennifer jest o wiele ładniejsza. Przeglądałam zdjęcia Natalii na google i nigdzie nie znalazłam zdjęcia, na którym byłaby podobna do JLo...

Jenny1989

Dla mnie sobowtór Brittany Murphy i fakt piękna kobieta z magnetycznym uśmiechem.
Z tą J.Lo to jakaś piramidalna pomyłka.

CichyMorderca

To jest nas dwóch, sobowtórem może bym jej nie nazwał, ale w "Metodzie", zwłaszcza gdy się uśmiechała, bardzo przypominała mi Brittany Murphy. Podobieństwa do J.Lo w ogóle nie zauważyłem.

Rashida

Do J.LO w ogole podobna nie jest ale do Brittany Murphy jak najbardziej. Jak zobaczyłam jej zdj z filmu Metoda czy Po drugiej stronie łóżka momentalnie o Brittany pomyślałam :)

czarna404

O co chodzi z tym całym "podobna, niepodobna" pod każdym aktorem? To strasznie dziecinne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones