Nathan Fillion

Nathan Christopher Fillion

7,6
6 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nathan Fillion

Ja uważam że jest świetnym aktorem! :D I jest mega przystojny w filmie Kelnerka ale i w Castle :D
Uwielbiam go, jest najlepszy :D

Justa19909

A ja go wręcz nienawidzę. Jest dla mnie w pewnym sensie wyznacznikiem gównianego filmu/serialu. Nawet jeżeli film/serial jest w miarę dobry to jego osoba automatycznie mnie odrzuca. Takie same uczucia mam w stosunku do Anny Paquin, gdy oglądam Czystą Krew muszę zęby zaciskać gdy widzę ją na ekranie....

Justa19909

Ale on w 2 sezonie Rekruta tak wychudł, że teraz wygląda jak Andrzej Grabowski po odchudzaniu....

Justa19909

Przystojnym to bym go nie nazwała, a w każdym razie mi się nie podoba. Widziałam go tylko w Buffy i tam budził moją nienawiść, ale to wina roli, nie aktora

i_Xa

Obejrzałam teraz serial Firefly i film Serenity (zakończenie serialu). Gra tam znacznie sympatyczniejszą postać niż w Buffy i nawet go polubiłam, jednak nadal nie uważam za szczególnie przystojnego. Dla mnie raczej przeciętny z wyglądu, ale całkiem niezły aktor i w miarę przyjemnie się na niego patrzyło, chociaż reszta głównych (Jayne, Wash i Doktor), poza Pastorem/Pasterzem, podobała mi się bardziej. No ale to zapewne kwestia gustu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones