Nick Nolte

Nicholas King Nolte

7,8
13 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Nolte

Mam nadzieję, ze dostanie oskara za drugoplanową rolę w WARRIOR - rola genialna... Wielkie brawa. Pozdrawiam

Diakon_Frost

najlepsza drugoplanowa rola jaką widziałem w tym roku, ale znając życie Warrior zostanie pominięty w większości oscarowych kategorii, smutne ;/

Diakon_Frost

tak, jak narazie Nolte stworzył najlepszą 2planową kreacje.... kładzie na łopatki Brooksa który nic nie pokazał, a zdobywa nagrody wszystkich krytyków >.<. Lepszy także od dobrego Plummera który najprawdopodobniej zdobędzie Oscara. W grze jest także Kenneth Branagh. Boli strasznie że Nick został pominięty w Globach... ale za to ma nominacje do SAG której Brooks nie ma ;D
Bardzo zakręcony ten sezon Oscarowy ;D

Diakon_Frost

fakt, przykre, ze zostal pominiety w Globach, z roku na rok utwierdzam sie w przekonaniu, ze oscary , globy itp to coraz wieksza polityka. Nick Nolte w filmie warrior to mistrz.

Diakon_Frost

No i dostał nominację :D

Gh0st

TAK TAK TAK :) Mam nadzieję, że dostanie. Pozdrawiam ;)

Diakon_Frost

Z całego serca życzę Nick'owi "oskara". Rola zagrana wybitnie. Trzymam kciuki :) i pozdrawiam wszystkich, którzy podzielają moje zdanie :)

Diakon_Frost

No niestety nie został doceniony..
Rolą właśnie w tym filmie powalił mnie na łopatki, szczególnie jedna scena w trakcie której wybuchnęłam płaczem..

https://www.youtube.com/watch?v=dFmv0usxJQc

a 3:32 moment rozwala..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones