Nick Nolte

Nicholas King Nolte

7,8
13 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Nolte

co to za wyniki tej akademii? śmiech na sali...

paul_van_dyk_87

Dokladnie. Brak oskara dla Nolte jest najwieksza porazka tegorocznej gali. Szkoda, bo w Warrior zagral wrecz IDEALNIE.

dabram17

Temat nieco dwuznaczny. Oscara dostał Plummer, ale moim zdaniem niesłusznie. Gdyby liczyć "za zasługi" to NN dostałby nagrodę bez dwóch zdań. Ale w tamtym roku był jeszcze Kenneth Branagh (na którego zagłosowałem w oscarowej ankiecie nie znając "Warriora"). Też wspaniały i też zasłużony.

Wybór między Nolte, a Branaghem to jak rzut monetą. Howgh!

michal.2907

Plummer to też nie jest człowiek "znikąd".

paul_van_dyk_87

no kurde myślałem że chociaż on wygra ... moze ta jego broda akademię wystraszyła ?!

paul_van_dyk_87

Widziałeś pozostałych nominowanych?

paul_van_dyk_87

Ale przynajmniej dostał złoty glob, a to po oskarze najważniejsza nagroda filmowa.

karpiok23

Złoty Glob to jest najważniejsza nagorda filmowa na świecie. Oskary to są środowiskowe nagrody hollywoodzkie, poza jedną kategorią dla filmu zagranicznego.

Cpt_Spaulding

No moze i masz racje,widze ze lubisz tak samo jak ja Dom 1000 trupow i Bekarty Diabla.

Cpt_Spaulding

Może, tylko wszyscy mają te Globy gdzieś.

NickError

Wszyscy tacy jak Ty. Wszyscy ludzie kina uznają Złote Globy za najważniejszą nagrodę merytoryczną od lat. Oscary to jest specyficzna nagroda branżowa - od Hollywoodu dla Hollywoodu. Zrobili co prawda jedną kategorię dla filmu spoza Hollywoodu ("film nieanglojęzyczny"), ale bardziej jako dodatek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones