Nicollette Sheridan 

Colette Sheridan

7,6
2 481 ocen gry aktorskiej
Nicollette Sheridan
Córka angielskiej aktorki Sally Sheridan, urodzona 21 listopada 1963 roku w Worthing, na południowym wybrzeżu Anglii, nad kanałem La Manche w hrabstwie Sussex. Jej bratem przyrodnim jest aktor Nicholas Savalas, którego ojcem jest popularny gwiazdor Telly Savalas.

Dorastała w przeświadczeniu, że jest brzydkim kaczątkiem. Gdyby nie została aktorką, nigdy by się nie przekonała, że może przeistoczyć się w piękną kobietę. A stała się taka, bo tego wymagali od niej producenci. Zadebiutowała na szklanym ekranie w 1984 roku w serialu ''Papierowe lalki'' jako młoda modelka Taryn Blake. W kinie pojawiła się po raz pierwszy w komedii Roba Reinera ''The Sure Thing'' (1985) z Johnem Cusackiem i Daphne Zunigą. Osiągnęła sukces w roli Paige Matheson w serialu ''Knots Landing'' (1986-1993), za którą odebrała dwukrotnie w 1990 i 1991 roku nagrodę Soap Opera Digest. Popularność zawdzięcza także telewizyjnej postaci Lucky Santangelo Richmond Stanislopolous Golden w mini serialu na podstawie powieści Jackie Collins ''Uśmiechy losu'' (1990).

W życiu prywatnym romansowała z piosenkarzem Michaelem Boltonem i była żoną aktora Harry'ego Hamlina.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 listopada 1963

miejsce urodzenia: Worthing, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 170 cm

Aktor
Zdobyła 2 nagrody Aktor, 5 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
dwukrotnie zamężna: 1. Harry Hamlin (07.09.1991 - 21.08.1992, rozwód); 2. Aaron Phypers (12.12.2015 - 17.08.2018, rozwód)
Jest przyrodnią siostrą Nicka Savalasa.
W 2004 roku zaręczyła się z Nickiem Soderblomem, rozstali się w 2005 roku. W latach 2006 - 2008 była zaręczona z Michaelem Boltonem.
Wystąpiła w w następujących reklamach:
- 1984 r. - rajstopy No Nonsense;
- 1987 r. - wermut Martini Rosso; odżywka do włosów Flex Revlon;
- 2005 r. - napój 7Up Plus; bielizna Hestia; kampania społeczna "DeSex and the City".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Uwielbiam ją w tej roli w duecie z Lesliem. A tak w ogóle to piękna kobieta i świetna aktorka

Będzie idealną Alexis!

Genialna jako Alexis w nowej Dynastii, chylę czoła :)

Jest taką świetną kobietą i przedewszystkim dobrym człowiekiem a te palant tak ja potraktował i niema na niego bata !!!a do tego ostatnio wyszło na jaw że nietylko Nicolette była źle traktowana przez tego chama, wszystkie PANIE maja go dosć a szczególnie ponoc TERI HATCHER (SUSAN) ale siedzi cicho żeby niezostać tak...

więcej

Przynajmniej tak mi się wydaje. Jak leciał Kill Bill, to myślałem, że ta z opaską to właśnie Nicollette Sheridan. A odnośnie ,,Gotowych na wszystko" szkoda, że się już nie pojawi :( .
Obok Gabi była najfajniejszą postacią na Wisteria Lane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones