film

Czyściciel

Code Name: The Cleaner
2007
1h 31m
5,6 6 484
oceny
5,6 10 1 6484
Mężczyzna, który cierpi na zaniki pamięci zostaje wrobiony w zabójstwo agenta FBI. Zobacz pełny opis
Czyściciel zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Czyściciel
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:53:29 https://fwcdn.pl/webv/79/70/17970/thumbnail.17970.4.jpg https://fwcdn.pl/video/235653/codenamethecleaner_tlr1_h_640.360p.mp4

Komedia z dreszczykiem emocji. Jake (Cedric the Entertainer) - zwyczajny facet budzi się pewnego dnia w hotelowym pokoju z guzem na głowie, obok martwego ciała i walizki z 250 tys. dolarów. Jakby tego było mało, nie pamięta, ani jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane (Nicollette Sheridan), któraKomedia z dreszczykiem emocji. Jake (Cedric the Entertainer) - zwyczajny facet budzi się pewnego dnia w hotelowym pokoju z guzem na głowie, obok martwego ciała i walizki z 250 tys. dolarów. Jakby tego było mało, nie pamięta, ani jak się nazywa, ani jak tu trafił. Niespodziewanie pojawia się piękna Diane (Nicollette Sheridan), która twierdzi, że jest jego żoną i zabiera go do wspaniałej posiadłości. Kiedy Jake odkrywa, że Diane próbuje przy pomocy narkotyków wyciągnąć od niego pewne informacje, ucieka i chowa się w pobliskiej knajpce. Tam wpada na Gnię (Lucy Liu), kelnerkę, która twierdzi, że jest jego dziewczyną, a on sam dozorcą w fabryce gier video. Jake jest jednak przekonany, że w rzeczywistości jest tajnym agentem CIA o pseudonimie "Czyściciel". Postanawia to udowodnić...

boxoffice
$10 337 477 na świecie
$8 135 024 w USA
$2 202 453 poza USA
budżet
$20 000 000
dystrybucja
Best Film
studio
New Line Cinema (przedstawia) / Bird and a Bear Entertainment / Cleaner Films / więcej
tytuł oryg.
Code Name: The Cleaner
inne tytuły
Cedrick otrzymuje telefon od Garyego, który chce się z nim spotkać na lotnisku Seatac, w terminalu nr 1. W rzeczywistości lotnisko to posiada tzw. terminal główny, a nie terminal nr 1.
Zdjęcia zostały wykonane na lotnisku międzynarodowym w Vancouver oraz w samym mieście Vancouver, gdzie kręcono również taki film jak Final Destination (Oszukać przeznaczenie) z roku 2000.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mega przewidywalny, mega naciagany i mega amerykanski
Generalnie lucy liu fajnie wygladala za to 1pk.
Taki film na 5,5.....

ten, co tak uwaza sam jest mlotkiem bez poczucia humoru.

Najlepiej w tym filmie grała Lucy Liu. Poza parami śmiesznymi scenami film średni.

Komedia

ocenił(a) film na 5

bez żadnych rewelacji, taki średniaczek z paroma zabawnymi momentami, do obejrzenia na raz

Lekka komedyjka , która nie porywa swoim żartem ...można oglądnąć, ale nic specjalnego.Miejscami robi się nudnawo.Jak dla mnie początek filmu lepszy i ciekawszy - później doprowadzający mnie do ziewania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones