Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

żadnych wpisów... o jejku... jak to możliwe!!! piękny zespół Syfomfoniczno metalowy! kocham ich!!!!!!!!!

Ciemny_Wilk

a tak zagapiłem obrazek od GLS ale chyba się gniewać nie będzie :)

Ciemny_Wilk

No to teraz ja :D
Zaczynając od Anusi: Chyba nie zrozumiałaś o co chodziło panu Wishmaster... Co świadczy o tym, że nie czytasz postów...

Wishmaster: Stone People to jest utwór John Two-Hawks i został zrobiony na podstawie Creek Mary's Blood :) Wyśmienity utwór :)
Czy znam jakieś utwory??
Hmmm... No to znam Lappi (Lapland), Kuolema i normalnie tyle.. Nie spodziewałem się tego tak mało :D

No to ten gość w sklepie to jakiś amator musiał być albo po prostu miałeś tak zwanego pecha ;)
Ja w sumie nie miałem problemów z AFF... ;)
Najwięcej problemu sprawiło mi zdobycie From Wishes to Eternity... Może nie najwięcej ale zdecydowanie najdłużej tego szukałem. Aha trzeba też przyznać że Once dvd to też chwilę mi zeszło :) Poza tym End of Innocence dvd poszło gładko a End of an Era dostałem z NWshopu wraz ze ścieżką dźwiękową :)

No ja już DPP przesłuchałem całą :) Ale nie będę nic mówił, poczekam aż wszyscy przesłuchacie ;)

Ciemny Wilk: No jak pisałem wcześniej - dopóki nie będziesz miał takiego samego nicku jak ja to jest git ;) Avatar możesz śmiało mieć. Mam taki plakat na ścianie :D
OTHAFAA nie jest zaliczany do "dyskografii" Nightwish. DPP jest ich szóstym albumem studyjnym :) OFTHAFAA to EPka jak wspomniał Wishmaster..
Warto mieć tą EPkę bo znajduje się na niej wybitny utwór - 10th Man Down ;) Niesamowity ;)
Pozdrawiam..

Ghost_Love_Score

W OTHAFA rzeczywiście króluje 10th Man Down. Astral Romance remake tez jest super ale chyba bardziej mi sie podoba wersja orginalna na AFF. Ja bym ocenil te tracki

othafa 6
10md 7
away 6
ar 5+ jednak wersja orginalna ma w sobie to coś co czyni ją troszeczkę lepszą ;-)

ciemny wilku - podstawowe pytanie - co cie wprowadzilo do nightwisha (album, singiel)

Ghost Love Score - masz może The Forever Moments i Nightwish z First Demo? Ja jak dotąd natrafilem tylko na etiainen. Jak tak to koniecznie wyślij na trystan@interia.eu. Będe wdzieczny ;-)

Wishmaster

Jaką bierzesz skalę?? od 1 do 10? Według FW? Czy jak?

Słyszałeś np wersję instrumentalną Ghost Love Score??? Mam wszytkie utwory Nightwish. Między innymi A reaturn to the sea, Nightquest, The Wayfarer, The Forever Moments, Nightiwsh, Etiäinen, Lagoon, Sleepwalker, White Night Fantasy, Live to tell the tale, nemo (instrumantal), Where were you last Night, Wish I had an angel (demo), Once upon a troubadour itp...
hahaha ale się wycwanił :P
A Ty co mi wyślesz?? :P

Ghost_Love_Score

Mam je wszystkie hehe oprócz tych dwóch ;-) Slyszalem inst. Ghost Love score (wish i had an angel) return to the sea once upon a troubadour - bonusy AFF wayfahrer mam japonski dodatek do cc...

Chcesz dowód: np. White Night Fantasy zaczyna sie jak tarja nuci ;-)

A Asgard masz? To dopiero ciekawa piosenka.

zresztą czy ja ci wyglądam na hiphopowca? jesteśmy nightwishowcami. Powinniśmy sie wspierac nawzajem no nie ;-)

Tak więc powtarzam - z tych ktore wypisaleś mam wszystkie oprocz the forever moments i nightwish - a to są pierwsze piosenki Nightwish jeszcze przed AFF jak byli tylko tou tarja i erno. normalnie musze je mieć ;-)

Wishmaster

Wishmasterze, ja też współczuję <przytul>.

Poczekajcie jeszcze na mnie z tym Dark Passion Play! ^^ Postaram się naskrobać coś o każdym utworze. Będzie mi trudno napisać coś naprawdę od siebie, kiedy przeczytam już opinie innych

Erendis

No to nie czytaj opinii innych...
Jakie tłumaczenia?

Ghost_Love_Score

no nie moja odpowiedź jest jeszcze na poprzedniej stronie :-0

Asgard protects the warriors
Asgard shelter of gods

Liberty, Until Down - powinieneś to mieć GLS ;-)

Podejrzewam ze Erendis chodzi o tlumaczenia tekstów piosenek z angielskiego na polski z DPP ;-)

No cóż ja wypowiem sie na temat DPP najwcześniej 28 września jak jej calej sobie przesłucham. Nie odbiore sobie tej przyjemności :-)

trystan@interia.eu ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Moonwish

dzieki Moonwish - ktoś nade mną czuwa ;-) a teraz na youtuba

Moonwish

Tak, chodziło mi o tłumaczenie utworów z Dark Passion Play :)
Miałam nadzieję znaleźć coś na popolsku.org, ale chyba serwer im padł.

Erendis

hahahaha to jeden z najlepszych filmików na youtubie! :-))))

Najlepszy jest Marco - on normalnie wymiata ;-)

Erendis

"While Your Lips Are Still Red" jest śliczne. Teledysk jest piękny głównie od 2:25, gdzie to wkracza do akcji cudowny pan o równie cudownych włosach ]:-> Końcowa scena śliczna (głównie dltaego, że pan blondyn wyszedł tam słodko i zaczął robić słodkie miny xD) Obejrzałabym sobie tą ?Lieksa!? tylko nie wiem, skąd mogłabym wziąć film, o którym nawet nie pisze nic na Filmwebie ^^

<O, nie. Wybaczcie, ale ten pan to mój kolejny dzisiejszy schiz.>

Ten humorystyczny filmik jest dobry ;D

Erendis

Jestem w tyle :D
Witaj Moonwish :)
Jak ktoś chce jakieś utwory to proszę mówić na głos :D
No to Nightwish - funny widziałem ;)

Erendis: Nie ma jeszcze tekstów z DPP a wsłuchiwać się w tragiczną jakość mp3 nie daje wiele satysfakcji :D Także musisz poczekać jeszcze miesiąc :D

Wishamster:
Asgard protects the warriors
Asgard shelter of gods

Liberty, Until Down - tego nie mam ;)
Czyli nie słuchałeś jeszcze np. The Poet and the Pendulum??

Pozdrawiam..

Ghost_Love_Score

Ghost Love Score dziękuje :) wcześniej Twojej odpowiedzi nie widziałem bo forum było jakie było i po prostu tu nie zaglądałem zbyt często. A plakat pewnie masz z zagranicy bo w Polsce takiego jeszcze nie ma.

Wishmaster kiedyś jak miałem vive to leciał tam I Wish Had An Angel i mi się spodobało, później również na vivie leciał Nemo i Slleping Sun i też mi się podobały ale że byłem szczeniak i nie miałem kasy to nie kupiłem CD.

Moonwish ja już wcześniej widziałem ten filmik na youtube i rzeczywiście śmieszny. :D

Ciemny_Wilk

Asgard jest w sumie dziwne - nie ma tego na zadnym albumie ani singlu, a piosenka jest super. Tarja spiewa takim glosem (o ile to tarja! nie jestem pewien) ze jak bym nie wiedzial ze to nightwish to bym nie zgadł ;-)

Wishmaster

Ciemny Wilk: Nie ma problemu ;)
No plakat zamówiłem z www.oneposter.com ;) w sumie 2 plakaty bo avatar który ma Moonwish to 7 days to the wolves i też go zamówiłem ;)
Ale ten avatar co mamy razem w rzeczywistości jest niesamowity ;)

Asgard - nie słyszałem w ogóle.. Mimo, że mam wszystkie utwory Nightwish, te które były wydane na kompilacjach i demach to tego akurat nie mam ;)
No to wysyłaj na rapidshare albo na e-mail ;)

Ghost_Love_Score

może ktoś wrzucić na rapida utwory z singla Amaranth? (nie ma ich na Bearshare) ma ktoś Creek Mary's Blood w instrumentalnej wersji? albo The Forever Moments? skasowało mi się :D hehe ja służę pozostałymi utworami i klipami Nightwish. i wielmo innymi utworami: Children of Bodom, Kittie, Xandria, Sonata Arctica (z wyjątkiem 2 najnowszych których nie ma na Bearshare: They Follow i Out in the Field), Sinergy, Within Temptation, Wicked Wisdom i solową płytą Tarji. powyższych zespołów mam całą dyskografię. mam jeszcze piosenki wielu innych zespołów, ale nie całe dyskografie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ghost_Love_Score

Coś dla Moonwish ;)

7 Days To The Wolves

"The wolves, my love, will come
Taking us home where dust once was a man
Is there life before a death?
Do we long too much?
(At never-land)

Howl! Seven days to the wolves
Where will we be when they come?
Seven days to the poison
And a place in heaven
Time drawing near us
They come to take us

This is my church of choice
Last drinks and death in last sacrifice
For the rest, I have to say to you
I will dream like a god
(And suffer like all the dead children)

Howl! Seven days to the wolves
Where will we be when they come?
Seven days to the poison
And a place in heaven
Time drawing near us
They come to take us

This is where heroes and cowards part ways

Light the fire, feast
Chase the ghosts, give in
Take the road less travelled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Howl! Seven days to the wolves
Where will we be when they come?
Seven days to the poison
And a place in heaven
Time drawing near us
They come to take us

Howl! Seven days to the wolves
Where will we be when they come?
Seven days to the poison
And a place in heaven
Time drawing near us
They come to take us

Hero
Coward
No more"

Ghost_Love_Score

http://tekstpiosenki.emuzyka.pl/106/90.html

Tutaj jest tekst Asgard. GLS proponuję wymianę - Asgard za Nightwish ;-)

Wishmaster

hehehe mogę wam przysiąc że miałam The Forever Moments na kompie. mam to nawet na płycie. nagrałam zanim jakimś cudem skasowałam. zdarza mi się coś skasować. na ptrzykład wczoraj skasowałam Pharao Sails To Orion. nie wiem jakim cudem. albo mój komputer jest jakiś niepełnosprytny albo ja mam świra. albo raczej i jedno i drugie.

7 Days To The Wolves znam. mam od dawna ten tekst. jedna poprawka: jestem jedną z osób które doszły do wniosku że w refrenie jest:

HOWL! 7 Days to the wolves!
Where will we be when they come?
7 days to the poison
And a place in heaven
Time growing near as
They come to take us

jestem pewna że ostanie wersy brzmią właśnie tak. no ale się okaże we wrześniu.

sum34

no powyżej macie dowód jaka ze mnie gapa. to powyżej to ja Moonwish. pisze z komputera ojca i się nie przelogowałam. sorry

sum34

no powyżej macie dowód jaka ze mnie gapa. to powyżej to ja Moonwish. pisze z komputera ojca i się nie przelogowałam. sorry

sum34

Wishmaster: Po prostu mów co Ci trzeba a nie jakieś wymiany stosować :D

Ghost_Love_Score

I nareszcie!!! 3 kwietnia 2008 roku zobaczę Nightwish na żywo! :):) Jadę na koncert!!!!!!!!!!!! Yahoooooo!!! :):D:D:D:D

Ghost_Love_Score

gdzie??? ale masz super!!! ja też tak chce :D jak bedą w Polsce to pojadę, inaczej nie moge. nie mam na tyle kasy i nie mam 18 lat, więc mnie matka nie puści samej za granice :D ale jak przyjadą do nas to pójde :D

Moonwish

właśnie przeczytałam w Metal Hammerze, że planują koncert w Polsce w lutym 2008 :D jeśli wszystko pójdzie dobrze to jade na ten koncert :D już zaczynam odkładać kasę... ile mogą kosztować bilety?

Moonwish

nowy ładny plakat w Nw-shopie... oto on:

http://www.nwshop.fi/productinfo.cfm?tuotenumero=196833&from=startpage&lang=en

jak będzie na www.plakaty.pl to kupie. zastanawiam się tylko czy kupić ten powyższy czy ten na którym widać zespół i wahadło. może ktoś ni doradzi? czyba wezmę ten nowy... koszulka też by się przydała. na razie poluję na koszulkę z 7DTTW. jak będzie na jakieś polskiej stronie w rozmiarze S to kupie.

Moonwish

Grają w Dublinie w kwietniu 2008 roku ;)
Wybierają się do Polski?? No ładnie ładnie ;)
Ile bilety mogą kosztować? Nie więcej niż 150 zł..
No plakat widziałem ;) Ale jest jeszcze jeden taki dłuugi na drzwi:
http://www.oneposter.com/Product-recordCount-5-CID-68-PID-876-stockId-33563.html
:):)

Ghost_Love_Score

tak właśnie o tym plakacie pisałam :D ale chyba wybiore ten nowy. bardziej mi sie podoba. na razie planuje kupić dwa plakaty z plakaty.pl jeden z wilkiem wyjącym do Księżyca a drugi z wilkołakiem :D 150 złotych jakoś wyciułam... może kosztować mniej... nie jest tak źle :D mam już pozwolenie na ewentualny wyjazd :D

sum34

Coś tutaj jakoś cicho się zrobiło :D:D
Gdzie wszyscy?

Ghost_Love_Score

Wszyscy pewnie w szkole się uczą :(
W nowym wrześniowym numerze miesięcznika teraz rock pojawił się jakiś duży (podobno) artykuł o nightwishu. Jak kupie to gazetę to napisze o czym jest. :)

Ciemny_Wilk

to ja tez kupie. ale zagladam tu codziennie i nikt nie pisze to ja tez nie pisze bo u mnie nic nowego...

Moonwish

U mnie w szkole jeszcze nie jest tak strasznie. Prawdziwa nauka zacznie się od przyszłego tygodnia ^^
W sumie widząc Waszą miłość do Nightwisha aż mi się głupio robi xD
A tak ogólnie to ostatnio słucham Ghost Love Score ;> Wprost kocham te chórki, wokal Tarji i w ogóle wszystko w tej piosence ^^

Erendis

ja tez... ale mam tez innego bzika. nie przepadam za Lordi, uważam że są OK, ale nie najlepsi, ale ostatnio ciągle słucham It Snows In Hell :D kurde i wogóle wszystkie heavymetalowe ballady miłosne :D chyba jestem chora :D niee no ze mną źle coś :D niech ci sie nie robi głupio. niby czemu? nie jest powiedziane że musisz byc ich wielką fanką, wystarczy że ich lubisz, my moglibysmy czuc sie głupio np widząc jak bardzo ty kochasz coś innego :D

Moonwish

Ja nie chwaląc się mam The Arockalyopse Lordi. Lubię ich ale bardziej Nightwisha. Ach to były czasu jak się Lordi słuchało. :)

Ciemny_Wilk

całe masz? ja nie mam wszystkich piosenek z The Arockalypse. taak jakieś 3 lata temu słuchałam ich dość często, ale nigdy nie byłam ich wielką fanką. zespół jest OK miło się słucha image mają na 6 ale nie kocham ich tak jak np Nightwish Sonata Arctica Sinergy Children Of Bodom czy Megadeth...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Moonwish

Widziałem ;)
Warto obejrzeć ;)
Szkoła i szkoła.. Dlatego cicho się zrobiło ;)

Ghost_Love_Score

Niestety, Rpidshare mi nie chodzi ^^
Ogólnie żyję, czytam to, co piszecie, ale już gorzej jest z tym, żeby coś napisać...

P.S
Niemiecki to ZŁO! :x

Erendis

co do ps to popieram!! i wf i fizyka tez!!!!!!

Moonwish

no i znowu cisza na forum :D nikogo nie ma?

na Dark Passion Play będzie bonus track pt. Escapist :) więc nie mamy jeszcze całej płyty :D trzeba będzie jeszcze poczekać :D

Moonwish

Słyszałem, że będzie ;)
11 dni proszę państwa! :) Wohooo!!!

Ghost_Love_Score

szpanujesz :D ja policzylam gdzies co do minut ale zgubilam ta kartke... licze od nowa ;)

Moonwish

Hahahaha ;) Dobra jesteś ;)

Ghost_Love_Score

gdybys wiedzial ile mi to zajelo i ile razy sie pomylilam to bys sie nad tym zastanowil... ;) hej patrzcie jaką bzdurę znalazłam... w tekście TP&TP nie ma: The dreamer and the wine poet without a rhyme!!! przeciez to zdanie ma w sobie tyle sensu co kierownica włożona do kredensu. zreszta tam wyraźnie słychać : The dreamer and the white poem without a rhyme!!! a w 7DTTW w trzecim wersie jest: Is there life before Eden (a nie before a death. to tez nie ma sensu. przeciez wiadomo ze przed smiercią jest życie!) a w TI wyraźnie słyszę Horizon crying the tears left behind long ago... no ale juz niedlugo sie okaze czy mam racje...

Moonwish

Hey, witam wszystkich fanów fińskiej kapeli!
Mam w zamiarze zaglądać tu o wiele częściej.
Ale dziś zacznę tylko od linka:

http://www.filmweb.pl/Lieksa+2007+o+filmie,Film,id=414663

polityk2

Moonwish - Za dużo pijesz :D:D:D

Polityk - Witamy w świecie Nightwish ;)
Join us ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones