Nikki ReedI

Nicole Houston Reed

7,5
6 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikki Reed

żeby ona była nizej w TOP 100 niż jej nieznana koleżanka ze Zmierzchu.. To, że gra tam nieprzychylną Belli osobę nie może być(!) podstawą oceny.

Nikki zagrała dwie świetne role główne w Trzynastce i Cherry crush a Alice Green (bodajże tak się ona nazywa, ale jakby co to za pomyłkę przepraszam) same epizody w kilku produkcjach..

no Dzieci, opamiętajcie się.

anae

Wyjełaś mi to z ust. Zgadzam się w całości. ; )

Dodam jeszcze, iż wróżę Nikki naprawdę dużą karierę, gdyż ma dziewczyna talent. W przeciwieństwie do panny Greene.

Blair

tak, ona się jeszcze wybije. Powoli ale pewnie.

anae

OD EPIZOTÓW SIĘ ZACZYNA JAKBYŚ NIE WIEDŹIAŁA.A TAK NA MARGINESIE ASHLEY GREENE W ZMIERZCHU GRA ALICE A NIE BELLE.BELLE GRA KRISTEN STEWART KTÓRA JEST ZNANĄ AKTORKĄ.NAJPIERW SPRAWDŹ JEJ FILMOGRAFIE A PÓŹNIEJ SIĘ WYPWIADAJ NA JEJ TEMAT

tia17

a ty lepiej czytaj ze zrozumieniem.

Blair

hahaha: tia17 - uśmiałam się xD właśnie, czytaj ze zrozumieniem. :D
Zgadzam się z anae i blair co go Nikki :) pozdrawiam

Blair

dobra pomyliłam się.i co z tego.zdarza się.

tia17

po 1. nigdzie nie napisałam , że Alice Green gra Bellę

po 2. nigdzie również nie napisałam, że jest marną aktorką ani nic takiego. po prostu gdy pisałam poprzedniego posta Alice bła na wyższym miejscu Nikki co jest totalnie dla mnie nie zrozumiałe biorąc pod uwagę ich całe filmografie właśnie.

po 3. jak już Ci powiedziano, lepiej żebyś przeczytała 2 razy zanim odpowiesz

pozdro ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones