Olivia Munn

Lisa Olivia Munn

7,0
6 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Munn

Zastanawia mnie co kieruje takim aktorkami (niby nie głupimi) że robią zdjęcia jak ciągną fioota jakiemuś gościowi i potem wrzucają je do chmury aby ktoś mógł je wykraść i wrzucić do sieci (TheFappening) ?
może dziewczyny odpowiedzą, bardziej znają psyche kobiet :)

maximus_

Jest takie zdjęcie Olivii?? No sorki ale na Fappening nie wchodzę, ale....NA BOGA daj linka :)

kosciej_99

w google:

Olivia Munn TheFappening

i masz wyniki bro ;)

maximus_

Dzięki, jak widać to nie zablokowało jej kariery filmowej :) Już wszyscy na X-Men czekają z jej udziałem w obcisłym wdzianku :) Swoją drogą to mogliby wersję XXX nakręcić ale nie zmieniać Olivi :)

maximus_

Moim zdaniem, nie dotyczy to Olivii. Ona nie ma takich zdjęć ani filmików. Nie znalazłam na TheFapp. choćby jednego.
To nie znaczy, że nie ma tam czy może gdzie indziej jeszcze fake'ów sugerujących, że to ona, takie są..
np. kompilacja zdjęć Olivii, a później jakaś goła laska.. ale bez widocznej twarzy.. albo inna, nawet nie podobna.. pracująca oralnie..

To jest odważna dziewczyna, mówiąca to co myśli i stawająca w obronie innych jeśli są wykorzystywani (nadużycia seksualne w przemyśle filmowym); zainteresowanych odsyłam do jej wywiadów z Ellen deGeneres na YT, zwłaszcza tego po kontrowersjach związanych z "The Predator". Pozdrawiam

Rajwant

to słabo szukałaś :)

maximus_

Widać miło mi zachować o niej dobre imię..
będzie okazja to wznowię poszukiwania :)

Rajwant

"będzie okazja to wznowię poszukiwania "

ciągnie wilka do lasu :)

Rajwant

Ellen już się nie Liczy sama jest seksualnym drapieżnikiem

maximus_

A słyszałeś o deepfake? Nie zdziwiło Cię, jak zmienia się kształt i wielkość piersi w zależności od zdjęcia czy nagrania? Chcesz sobie obejrzeć Milę Kunis w międzyrasowym gang bangu? Spoko, znajdziesz. Sharon Stone też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones