Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Oto kilka informacji na temat nowego filmu z Orlandem:
Orlando Bloom dołączył do Rosamund Pike, Emmy Thompson i Petera Sarsgaarda obsady filmu toczącego się w Anglii w początkach lat 60-tych.
Film bazuje na wspomnieniach angielskiej dziennikarki Lynn Barber, a scenariusz napisał Nick Hornby, pisarz, autor takich bestsellerów jak, „Był sobie chłopiec”(nakręcono na podstawie tej powieści film z Hugh Grantem w 2002 roku pod tym samym tytułem) i „High Fidelty”, oba stały się sławnymi filmami.
Historia koncentruje się wokół Jenny (grać ją będzie urodzona w Anglii Carey Mulligan, znana z "Dumy i uprzedzenia"), inteligentna i piękna siedemnastolatka, która wchodzi w nowe i fascynujące życie w Londynie, ale podąża błędną drogą z o wiele starszym i nieodpowiednim mężczyzną Davidem, którego gra gwiazda „Jarhead: Żołnierz Piechoty Morskiej” Peter Sarsgaard.
ORLANDO GRA JEGO CZARUJĄCEGO WSPÓLNIKA W INTERESACH DANNEGO, a eks dziewczyna Bonda Rosamund Pike, będzie jego narzeczoną Helen.
Reżyserem „An Education” będzie pochodząca z Danii, zwyciężczyni wielu nagród filmowych Lone Sherfig.

Euhenia_2

Dzieki ,
:):):):):*

laser_a_dance

Zdjęcia do tego filmu rozpoczynają się w marcu tego roku w Londynie.

Euhenia_2

Czyli w Anglii, jego rodzinnym kraju. Fajnie, że Orlando mieszka tak "niedaleko" nas bo też w Europie.

koa222

Nie mogę się doczekać premiery tego filmu. Mam nadzieję, że będzie można go obejrzeć jeszcze w tym roku w polskich kinach. :-)

Euhenia_2

Znalazłam informację dotyczącą jeszcze innego filmu z Orlandem:
„LE CERCLE ROUGE”
Reżyser i producent Johnny To - według portalu Apple Daily - przygotowuje remake francuskiego filmu “Le Cercle Rouge”, nakręconego w latach 70-tych z Alainem Delonem i chciałby, żeby Orlando był głównym bohaterem. Zdjęcia miałyby się zacząć w tym roku w Hong Kongu.
Niestety, trudno jeszcze znależć więcej informacji na ten temat w internecie...

Euhenia_2

dzieki, fajnie jakby ten film zostal nakrecony

enya616

Znalazłam jeszcze kilka pełniejszych informacji o filmie "An Education":

Inspiracji twórcom filmu dostarczyły pamiętniki Lynn Barber, publikowane na łamach magazynu literackiego "Granta". Bohaterką wspomnień jest 17-latka (Mulligan) zamieszkująca spokojne, londyńskie przedmieścia w latach 60. XX wieku.

Życie dziewczyny staje na głowie, kiedy poznaje 35-letniego miłośnika samochodów sportowych (Sarsgaard), który rzuca urok na jej ojca (Molina), zabiera ją na ekskluzywne obiady i egzotyczne wycieczki oraz stawia przyszłość na uniwersytecie w Oxfordzie pod znakiem zapytania.

Euhenia_2

Nie wiem czy to prawda, ale na jednym z forów przeczytałam , że Orlando zamierza opuścić obsadę "An Education" , by zagrać w tym filmie "Le Cercle Rouge"

Euhenia_2

Na oficjalnym blogu Nicka Hornby`ego(autora scenariusza) można przeczytać informację, że Orlando nie zagra w "An Education" i że zastąpi go Dominic Cooper:
"Orlando Bloom, by the way, is no longer a part of the cast of ‘An Education’. There was – ahem – a misunderstanding. It’s best not to say any more than that. He’s been replaced by the excellent Dominic Cooper"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones