Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Kolejny film z Orlandem w telewizji. "MIŁOŚĆ I INNE NIESZCZĘŚCIA" na Canal + film o 23:05 w niedzielę, 6 lipca.
Szkoda, że nie dali filmu, w którym gra główną rolę :-(

Euhenia_2

W tym filmie nagrał się jak cholera....jakieś 15 sekund? Pocałował Gwyneth i już po krzyku. Ciekawe, ile kasy za to dostał.
Ale pomimo to: uwielbiam tego faceta, chociaż nie moge go nazwać super-aktorem;)

mordoklejkaa

Ja także go uwielbiam. Byłam na tym filmie w kinie dlatego, że Orlando tam zagrał. Na ulotkach z kina jego nazwisko pojawiło się wielkimi literami zaraz po parze aktorów grających główne role, stąd przypuszczałam, że będzie grał jakąś ważną postać drugoplanową, ale się rozczarowałam :-(. Nie w samym kinie, ale zanim obejrzałam film przeczytałam recenzję z niego i pisało, że pojawia się w nim Orlando, ale "dosłownie na chwilę".

CIEKAWOSTKA:
W tym filmie gra siostra Orlanda - Samantha Bloom. Też nie zbyt dużo.

Euhenia_2

Muszę przyznać, że Orlando i Samantha są podobni do siebie jak na rodzeństwo (mają identyczne spojrzenie). Szkoda, że Orlando pojawia się na tak krótko. Na pewno rozczarowało się też dużo innych osób, które poszły na ten film specjalnie dla niego. Może Orlando skusił się na ten film wizją pocałunku z Gwyneth :) Podobno lubi pocałunki.

koa222

Ja czytałam zupełnie co innego na temat pocałunków: podobno Orlando ich nie znosi i miał jakiś szczególnie nieprzyjemny pocałunek z jedną z koleżanek z planu , która całując Orlanda włożyła mu język do jego buzi i to na oczach swojego własnego chłopaka. To było na planie "Przystani". A ta aktorka to Zoe Saldana.

Oto link do tej plotki, zatytułowany "Orlando nie lubi całować" ze zdjęciem:
http://film.wp.pl/id,71303,wiadomosc.html

I ARTYKUŁ:
Orlando Bloom nie znosi całować swoich koleżanek z planu filmowego.

Bloom wyznał magazynowi "People", że intymne sceny wzbudzają w nim zawstydzenie.

- W moim nowym filmie "Przystań" nie cierpiałem całować Zoë Saldany - przyznał aktor. - Ciągle jej powtarzałem "Zabierz język z moich ust, twój chłopak tam stoi!" Większości ludzi zdaje się, że całowanie pięknych aktorek na planie jest wspaniałe, ale to jest raczej dziwaczne.

Bloom niedawno rozstał się z Kate Bosworth po 4 latach związku. Odmawia jednak komentarzy na ten temat.

- Ludzie ciągle mnie pytają, czy w końcu jesteśmy razem czy nie - zauważył gwiazdor. - Nikomu nic do tego, to nasza sprawa.

Jeszcze w tym miesiącu ruszają prace nad "Seasons Of Dust", w którym w rolach głównych mają wystąpić Bloom i Bosworth. "Przystań" natomiast jest obecnie wyświetlana w amerykańskich kinach.

Euhenia_2

To może akurat z tą całą Zoe nie lubił sie całować. Co czytałam wywiad z nim o jego grze w "Piratach..." to zawsze rozpływał sie nad tym, że mógł się całować z Keirą i jeszcze mu za to płacili.

Euhenia_2

a kogo tam grała? to może ją jako wyłapie:)

mordoklejkaa

Zoe Saldana(murzynka) zagrała w "Przystani" ukochaną Orlando. Ta aktorka wystąpiła również w "Piratach z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły"( to ta która spoliczkowała dwa razy Jacka Sparrowa za to , że ukradł jej okręt :-)).

Euhenia_2

pytałam o tą jego siostrę, ale i tak dzięki:)

mordoklejkaa

Ah... siostra Orlanda... :-) W "Miłość i inne nieszczęścia" pamiętam , że prasowała jakieś ubrania w redakcji magazynu "Vogue", w którym stażystką jest główna bohaterka tego filmu. Przyjrzyj się jej na zdjęciu na filmwebie, na pewno ją rozpoznasz, jak będzie scena z nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones