Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 952 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Wyemitują "Przystań" na Canal+ 28 czerwca (sobota) o 23:40. Bardzo mnie to cieszy! :-) W prawdzie mam ten film , ale skoro to telewizyjna premiera to może w którymś z tygodników napiszą z tej okazji o Orlando, bo gra tam główną rolę.
Widzieliście ten film?

Euhenia_2

To cudownie! Muszę go obejrzeć! Nie widziałam go jeszcze, ale z wielką chęcią zobaczę.

enya616

Miłego oglądania. Niestety w mojej kablówce nie ma tego kanału, a bardzo chciałabym obejrzeć "Przystań" (jeszcze jej nie widziałam). Mam nadzieję, że wkrótce puszczą ją na "zwykłym" kanale, nie mogę się doczekać.

koa222

Koa,
Przykro mi, że nie możesz obejrzeć tego filmu. Może go też dodadzą wcześniej do jakiejś gazety.

O 21:00 w poniedziałek(30 czerwca) będzie też powtórka "Przystani"(na Canal+). Zlitowali się i dali wcześniej :-)

Euhenia_2

No mam nadzieję, że dadzą go gazety :) Obejrzałam kilka zdjęć z tego filmu i zapowiada się na interesujący dramat. Lubię Orlanda w takich filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones