Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

W połowie czerwca ruszają prace na planie przygodowej superprodukcji "Prince of Persia" opartej na kultowej grze pod tym samym tytułem. Najpoważniejszymi kandydatami do objęcia głównej roli księcia Persji są Zac Efron i Orlando Bloom.

Nie ma jeszcze stuprocentowej decyzji co do tego, kto zagra perskiego księcia, ale rzecznik prasowy wytwórni Walta Disneya oświadczył, że rolę dostanie albo Zac Efron, albo Orlando Bloom.

Orlando Bloom, mimo iż rysy też ma dość delikatne, to jednak urodę bardziej "południową" niż Zac. Poza tym jest od niego o 10 lat starszy i do tej pory świetnie dawał sobie radę w kinie przygodowym, by wspomnieć choćby trylogie "Władca Pierścieni" i "Piraci z Karaibów" czy historyczne widowiska jak "Troja" i "Królestwo niebieskie".

w roli perskiego księcia wolałabym raczej Orlanda. A Wy?

laser_a_dance

Wielkie dzięki za tak miłą wiadomość!
Oczywiście, że wolałabym Orlanda.
:-) Oby dostał tą rolę

Euhenia_2

Znalazłam artykuł z dziennika.pl, ze do tej roli jest jeszcze jeden kandydat PRAWDZIWY KSIĄŻE. Oto artykuł:

"Perski książę chce zagrać perskiego księcia
David K. Zandi chce zagrać główną rolę w ekranizacji słynnej gry przygodowej "Prince of Persia". Aktor utrzymuje, że jest ostatnim potomkiem rodu Zand, który ponad dwa wieki temu rządził Persją.

W jego opinii prawdziwy książę nadawałby się bardziej do tej roli niż Orlando Bloom czy Zac Efron, pomiędzy którymi chcą wybierać producenci filmu.

Zandi zorganizował nawet sondę internetową, która cieszyła się olbrzymią popularnością. Chciał w ten sposób przekonać włodarzy wytwórni Disneya, że to jego powinni zatrudnić do tej roli.

Niestety opinii zarówno internautów jak i samego zainteresowanego nie popierają ani Jerry Bruckheimer, reżyser filmu, ani żaden z producentów. Na ich decyzje ma wpływ to, że Zandi nigdy nie miał styczności z filmem i kamerą i byłaby to jego pierwsza rola.

Jednak samozwańczy książę się nie poddaje i cały czas próbuje przekonać wszystkich, że prawdziwy perski szlachcic zrobiłby obrazowi zdecydowanie lepszą reklamę niż takie nazwiska jak Bloom czy Efron."

Euhenia_2

Orlando w roli "księcia" - byłaby nadzieja, że zapuści do tej roli włosy ^^

koa222

Podobno zdjęcia do tego filmu rozpoczną się w połowie czerwca. Mam nadzieję, ze dużo wcześniej będzie wiadomo, kto zagra ostatecznie księcia Persji.

Euhenia_2

Orlando nie zagra w tym filmie oto wiadomość ze strony www.comingsoon.net :

"Orlando Bloom Not the Prince of Persia

A rumor is spreading fast through the internet (we believe it originated at World Entertainment News Network, aka WENN) that Orlando Bloom has landed a $40 million payday to star in a movie trilogy based on the "Prince of Persian" video game. The rumor stated that he had beaten competition from Zac Efron to take the role and even said that Jerry Bruckheimer will direct.
Walt Disney Pictures, however, tells ComingSoon.net that there is no truth to these rumors.
What we do know so far is that Mike Newell (Harry Potter and the Goblet of Fire) is expected to start shooting Prince of Persia: The Sands of Time soon at Pinewood Studios in the UK and in Morocco as well. Jerry Bruckheimer instead is producing the film, which the studio is targeting for a June 19, 2009 release"

laser_a_dance

Według mnie żaden z nich się nie nadaje. Do tej roli potrzebny jest ktoś o wiele bardziej męski niż ci dwaj. Według mnie dobry byłby Vigo Mortensen.

kumpelmacka

Do tej roli już kogoś wybrano. Nazywa się Jake Gyllenhaal i nadaje się lepiej niż Viggo Mortensen. Aktorka grająca księżniczkę Taminę - Gemma Arterton ma 23 lata i chyba przesadnie by to wyglądało gdyby miała grać u boku kogoś, kto jest od niej prawie trzydzieści lat starszy (czyli Mortensen).

użytkownik usunięty
laser_a_dance

Zdecydowanie Orly.!!!
Zac na księcia.? Bez żartów proszę xD

Także wolałabym bardziej Orlanda od Jake Gyllenahaala, ale nie grałam nigdy w tą grę komputerową , na której oparta jest fabuła filmu i nie wiem jakie atrybuty powienien mieć główny bohater.

Euhenia_2

Niedawno grałam w nią z ciekawości :-) Ta gra jest bardzo stara, bo pochodzi z czasów, gdy jeszcze używało się komputerów typu Atari, więc "Prince of Persia" była na bardzo niskim poziomie graficznym i zręcznościowym. Główny bohater wyglądał zupełnie inaczej niż ten, który występuje obecnie w odnowionej grze, Jake Gyllenhaal nawet go trochę przypomina. Ja też wolałabym, żeby w filmie zagrał Orlando, pasowałby na księcia-wojownika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones