Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Orlando został nominowany do Złotej Maliny w Kategorii: Najgorszy aktor drugoplanowy za rolę w "Piratach z Karaibów: Na krańcu świata".
Mam nadzieję, że nie dostanie tej nagrody, bo w "Piratach" zagrał świetnie(to jest moje zdanie).

Klaudiusia

Zgadzam się-w tej części poszło mu naprawdę dobrze!
Charakterek miał tam paskudny, to fakt... ale i tak nie uważam żeby zasłużył na coś takiego...
I tak go lubie :) :) :)

eM_Barrie

Skąd posiadasz tę informację? Podaj proszę stronę, bo mi się wierzyć nie chce...:-) chyba sobie żartujesz? pozdrawiam

Euhenia_2

Przepraszam!!! Znalazłam tę informację przed chwilką na filmwebie. To okropne!!! Moim zdaniem zagrał w tej części "Piratów..." o wiele lepiej niż w poprzednich. Byłoby to strasznym swiństwem i niesprawiedliwością gdyby dostał malinę !!!!
A zresztą choćby nawet to nic nie znaczy ....do tej nagrody są nominowani aktorzy, którzy byli nominowani do Oscara, których publiczność i krytycy cenią za role w innych filmach: jak np.: Nicolas Cage i John Voigt.

Klaudiusia

buhahahahahahahahhahhahahahahahahahahah! sexi nominacja! zazdroszczę mu :P

A kto jest jeszcze nominowany do Złotej maliny? Za rolę drugoplanową? A najbardziej interesuje mnie kto jest nominowany do roli pierwszoplanowej. Jeżeli chodzi o rolę pierwszoplanową to głosuje na Zaca Efrona :P




Klaudiusia

Dobra znalazłam to i przeczytałam - jestem w szoku! Kto to wybierał? Chyba ktoś dostał w łapę albo spadł na główkę!

Jim Carrey - popierdzieliło was?! OMG!

Orlando Bloom - aż tak strasznie to on nie zagrał. Najlepiej zagrał ze wszystkich części a oni mu chcą wpierdzielić Złotą malinę!

Ale z tym Carrey'em to już całkiem przesadzili! Ta! Może kurde Deppa niech nominują! Najlepiej będzie! (oczywiście mam nadzieję, że nigdy się tak nie zdarzy)

A gdzie Zaczek Sraczek Efron? A gdzie Hajsikal Siusikal Miusikal?

Według mnie najgorszym duetem jest Lohan&Lohan :P

Lindsay Lohan powinna zgarnąć wszystkie nominacje :P




femles_CS

Podpisuję się pod tym co napisałaś ręką i nogą.

Klaudiusia

patrząc na kandydatów, stwierdzam że nasz blumiś nie ma wielkiej konkurenji:) nie przejmujcie się, ważne, że przynajmniej coś dostanie:)

Klaudiusia

Ręka, noga, mózg na ścianie. A z niby jakiej to racji Bloom i inni dobrzy aktorzy są nominowani do Maliny. Ich tam chyba pogięło, Ibupromu nie wzięli czy jak, albo za dużo wypili.

Nimfadora01

Ręka, noga, mózg na ścianie, oko na widelcu!

femles_CS

Nie wiem po co, ktoś wymyślił tak głupie i obrażliwe nagrody(?) jak "złote maliny". Na coś takiego mogli wpaść tylko Amerykanie. W żadnym wypadku nie powinien się wśród nominowanych znależć Bloom.

Euhenia_2

Złote Maliny rozdane. Orlando na szczęście nie dostał tej "nagrody" w kategorii: najgorszy aktor drugoplanowy. Dostał ją Eddie Murphy.

Klaudiusia

Dlaczego nie dostał? To niesprawiedliwe:/!!!

Wkurzona_Lunatic

Orlando Bloom zagrał świetnie w trzeciej części "Piratów z Karaibów"! Niesprawiedliwie dostał tę nominację! :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones