Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Ludzie oczerniający Blooma albo mu zazdroszcza tego, ze zrobił kariere, tego ze jest nawet przystojny, tego ze sie podoba. Jesli cos wam w nim nie pasuje to przemilczcie to. Oczywiscie, wkurzajace sa komentarze typu "on jest boski!" bo sie patrzy tylko przez pryzmat tego, jak on wyglada. A jesli chce to naprawde dobrze gra! I zastanówcie sie 2 razy zanim coś powiecie.

użytkownik usunięty
mefy

ale czy on dobrze gra? zadna rewelacja, także w jego grze aktorskiej. zwykły aktor i tyle... śmiesznie w Troi wyglądał :)) a najlepiej to chyba w Władcy pierścieni ;) a tak to nie przepadam za gościem.

no własnie i to jest normalna wypowiedz, nie przepadam za gosciem, spoko... a nie "rzygac mi sie chce na jego widok, wyglada jak pedał" - widac od razu inteligencje piszacego. wystarczy sie normalnie wypowwiedziec i juz.
jak zawsze powtarzam - kazdy ma swoj gust ;)

użytkownik usunięty
mefy

Spoko, hehe;) Nie trawię faceta i zgadzam się z opinią, że w Troi śmiesznie się zaprezentował...Ale żeby go tak od razu obrzucać bluzgami ( w które bogaty jest przecierz nasz uroczy języczek) to drobna przesada:/
A z Ciebie, mściciel to spoko ziom, twierdząc po tym, co mówisz:D

hmm, dziekuje za pochwałe ;)
Ale po prostu tak sądzę, strasznie nie lubie głupich komentarzy ani w jedna a ni w druga strone (kocham go jest piekny=rzygam na jego widok) i tyle :)
to tylko przekonania.
dziekuje jeszcze raz ;)

mefy

porosu tego nie czytam

co do Blooma ehhh.... co tu napisać
no młody jescze jest i kariere zrobił ... niech sie uczy, moze cos z niego jescze wyrosnie ;-)

narazie jego gra aktorska ino mi pasowala w Pirates of Caraibes,

mefy

Zgadzam sie z ludźmi którzy szanuja i lubią Blooma,Ja bardzo lubie go jako aktora, ale nie tylko,dla mnie jest bardzo przystoinym facetem.Jako aktor też jest spoko np. "Władca Pierścieni" w tym filmie zagrał super bardzo lubie Włdce-wszystkie części, ale chyba najbardzie część 2 .......:)

mefy

Zgadzam sie z ludźmi którzy szanuja i lubią Blooma,Ja bardzo lubie go jako aktora, ale nie tylko,dla mnie jest bardzo przystoinym facetem.Jako aktor też jest spoko np. "Władca Pierścieni" w tym filmie zagrał super bardzo lubie Włdce-wszystkie części, ale chyba najbardzie część 2 .......:)

fajniutka_kamilka

a ja własnie drugiej nie lubie najbardziej ;) strasznie odbiegli od ksiazki...
ale nie moge powiedziec, ze spieprzyli sprawe, bo wszystkie czesci sa dobre.

Pirates of Caribbean are good :D

mefy

nie przepadam za nim, nie porywa mnie jego gra aktorska. jeśli chodzi o urodę-kompletnie nie mój typ.zgadzam się, że teksty w stylu "to pedał" są poniżej pasa, ale z drugiej strony fanki (lub fani), którzy go potem bronią używają naprawdę śmiesznych argumentów. jak ktoś napisze, że mu się bloom nie podoba, padają stwierdzenia (nie mówię,że zawsze,ale zdarza się) typu: 'jak bloom ci się nie podoba, to ty w ogóle nie masz gustu. pewnie gustujesz w gościach typu lepper.' ej no, bez przesady. mnie się bloom kompletnie nie podoba i nie rozumiem, mam z tego powodu mieć kompleksy, bo nie mam gustu? trochę luzu....

pozdrawiam

maggie_fraser_rowe

magda, nie przeczytałas dokładnie mojej wypowiedzi ;) rozumiem cię, smieszne argumenty typu "gustujesz w lepperze" sa debilne, to chyba pisza jkies barbie rozowe, zwracajace uwagę tylko na wyglad....
moze i jego gra aktorska tez nie jest genialna, ale mimo to ja go lubie i dla mnie jest spoko gosciem jesli chodzi o wygląd.
i to, ze komus sie nie podoba nie znaczy ze jest bezgusciem i lepper-fanką.

poza tym, podobaja mi sie takie komentarze jak twoje, na poziomie ;)
pozdrawiam serdecznie.

mefy

rozumiem twoją wypowiedź, ale moja miała na celu pokazanie, że ja na przykład wcale nie dlatego go nie lubię go,bo mu zazdroszczę czy coś w tym stylu. po prostu za nim nie przepadam. w tym przypadku przynajmniej wiem,że po prostu nie powala mnie swoim talentem.a np. takiego denzela washingtona nie lubię,chociaż jego gra aktorska jest dla mnie bardzo dobra i ma na swoim koncie wiele bardzo udanych ról. ale ja go po prostu nie trawię-bez powodu, jestem tylko człowiekiem i nie mogę walczyć z takimi odruchami jak sympatia czy antypatia. poza tym, to forum jest właśnie po to,żeby wyrażać swoją opinię o bloomie. i chodzi mi zarówno o komentarze pozytywne jak i negatywne. zgadzam się natomiast, że kultura niektórych wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. już się o to wykłócałam (o kulturalne zachowanie) na forum eminema. jeśli ktoś go nie lubi-niech napisze: nie lubię orlanda, bo blablabla...nie umie grać...albo coś w tym stylu. a nie od razu wyskakuje z tekstami:dupa,gej,metroseksual ny śmieć. ale z drugiej strony, fani którzy go bronią poprzez używanie obrażeń na podobnym poziomie wcale nie stają się lepsi. no niestety....

pozdrawiam :D

maggie_fraser_rowe

Eeee... Ja myślę, że Bloom spoczął na laurach. Może i tkwi w nim jakiś potencjał ale tego nie pokazuje. Już pisałam na jakimś forum, że gra bardzo sztucznie. Jak w teatrze. W rolę Legolasa wcielił się wspaniale (moja ulubiona postać w całej powieści) ale Turner czy Parys... głośno wołają o pomstę do nieba! Ja lubię film "Piraci z Karaibów" jednak tylko ze względu na znakomicie grającego w nim Deppa.
Orlando! Do roboty! Czeka cie bardzo ciężka praca!

użytkownik usunięty
mefy

jeśli ktoś go ocenia jako aktora to powinien patrzeć na jego osiągnięcia filmowe a nie na wygląd. Przynajmniej ja tak uważam.

Jako aktor jest świetny . Chociaż większość jego fanek docenia go szczególnie za jego wygląd

mefy

A ja mu nie zazdroszę, bowiem nie ma czego:) Nie twierdzę, że wygląda jak pedał, aczkolwiek nie jest w moim typie. A jego gra (to można nazwać grą? Dobra, nie będę się narażać:) mnie nie zachwyca. A gdyby tak wyciąć te wszystkie posty lub prowokacje typu: To pedał, oh jaki ten orliś słit etc, etc, to byłoby nudno:)

Wampiratka

Ja również mu nie zazdroszczę, ponieważ może i jest sławny, ale to nie wielka gwiazda tylko gwiazdeczka, która zabłysła przez PzK!!! Rozumiem, że mozna zazdroscic Deppowi!

mefy

Po to jest forum, żeby się wypowiadać czy dobrze czy też źle o aktorze... :/ To wolny kraj nikt nie będzie milczał... I nikt mu nie zazdrości... A stał się taki sławny przez PzK a dokładnie przez Depp'a bo gdyby Depp nie zagrał głównej roli lub wcale ten film nie byłby tak sławny...

xXWronQaXx

Ludzie zazdroszczą mu wystąpienia w dwóch tak świetnych filmach jak właśnie : "Piraci z Karaibów" i "Władca Pierścieni". Produkcje te należą do trzech filmów w historii kina, które zarobiły ponad miliard dolarów(trzeci to "Titanic"). Poza tym w obu grał znakomicie i przekonująco moim zdaniem. W "Piratach z Karaibów..." świetnie dopełniał sprytnego i zawadiackiego Johnego Deppa nadając postaci Willa Turnera niewinnego i naiwnego charakteru. Sukces tego filmu jest również udziałem Orlando Blooma(!), jak i znakomitego reżysera Gora Verbińskiego, producenta, oraz autora muzyki, ale zwłaszcza Johnnego Deppa, który -również ja tak uważam - przeszedł samego siebie. Nawet czytałam kiedyś, że ludzie pytali go czy nie zaprzedał duszy diabłu , żeby tak znakomicie zagrać Jacka Sparrowa :-)

Euhenia_2

Dodam, że cały wygląd Jacka Sparrowa był pomysłem Deppa (mocny makijaż, itd.). Reżysera i ekipę na początku to zszokowało i nie chcieli się zgodzić na taki wygląd, ale jakoś pomysł przeszedł i pozwolili mu pozostawić taki wizerunek. A jako Jack Sparrow wyglądał świetnie!

koa222

Zgadzam się absolutnie: włącznie z eyelinerem na oczach :-)
Podobno ludzie z wytwórni "Disneya" uważali, że Depp zabije ten film! Ależ się pomylili! :-)

Euhenia_2

Depp zaskakuje pomysłami...

koa222

Ta Sparrow wyglądał znakomicie, Depp ma świetne pomysły i ten jak PRAWIE wszystkie wypalił... Aczkolwiek bardziej podobał mi się jako Mort w Sekretne Okno albo Edward... :D
Ps. Gdyby nie "Władcy Pierścieni" Bloom nie byłby taki sławny...

xXWronQaXx

A tak wogule ile filmów z Bloomem oglądaliście (prócz PzK i Władcy P...)

xXWronQaXx

Ja się przyznam, że tylko trzy i to właśnie dwa z tych po których oglądnięciu myślą, że są już wielkimi fanami... A więc:
PzK (trylogia-Klątwa Czarnej Perły, Skrzynia Umarlaka, Na krańcu Świata)
Władcy pierścieni (również wszystkie części)
Królestwo Niebieskie (coś go tam było mało)

xXWronQaXx

Ja obejrzałam naprawdę sporo filmów z Orlando:
1-trylogię "Władca Pierścieni..."
2-trylogię "Piraci z Karaibów..."
3-"Elizabethtown"
4-"Przystań"
5-"Mleczarz"
6-"Ned Kelly"
7-"Troya"
8-"Helikopter w ogniu"
9-"Królestwo niebieskie"
10-"Miłość i inne nieszczęścia"
Chciałabym obejrzeć jeszcze "Wilde"(pierwszy jego film, niestety trudno go kupić)"Lullaby of Clubland" oraz te odcinki seriali w których występował "Morderstwa w Midsomer", "Statyści", "Smack the Pony".

Euhenia_2

Euhenia znalazłam dla Ciebie odcinek serialu "Morderstwa w Midsomer", w którym pojawił się Orlando (wszystko jest tak zmontowane, że są tu sceny tylko z nim):
http://www.youtube.com/watch?v=8KBefFlvDHk&feature=related

koa222

:-)Oh ...wielkie dzięki Koa!!! Naprawdę jestem Ci bardzo wdzięczna!!!:-)

mefy

"Jesli cos wam w nim nie pasuje to przemilczcie to." - a od czego jest FORUM?

Wkurzona_Lunatic

"Jesli coś wam w nim nie pasuje to przemilczcie to."
Lunatic, kogo cytujesz?

Euhenia_2

Orlando to shit .....koniec kropka :) :)

Euhenia_2

przeczytaj sobie pierwszy wpis, czyli temat... to takie trudne?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones