Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 826 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

widzialem z nim 9 tytulow przynajmniej wedlug filmwebu i srednia ich to 8,7 a nie kazdemu
filmowi rozdaje 9 czy 8 wiec bardzo mocna ocena w tych filmach wystepowal spoko nie
rozumiem ze jest 700 na fw haha ..:) nie zebym byl jakims fanem ale typek spoko robi to co do niego nalezy nie rozumiem topki na fw

Holek94

Też nie jestem jego wielką fanką, ale zagrał w wielu świetnych filmach. Gdyby był słabym aktorem, nikt nie dalby mu roli chociażby LEgolasa. Niestety, gimnazjalistki opanowywują filmweba i podczas, gdy Bloom ma miejsce 706, totalne aktorskie zero jak Ian Somerhalder grające w żałosnym serialikuma miejsce 54. Co za ludzie...

jgfgh

Zgadzam się w zupełności!

Laleli

A ja się nie zgadzam, to, że kolo grał w filmach o wysokich notach nie znaczy że on ma mieć wysoką notę za swoje "aktorstwo", które swoją drogą jest mierne. Totalnie słabo. Jedyne co może minimalnie go bronić, to dość plastyczna twarz, co pozwala wcielić go w totalnie rózne role, ale w skali 10-cio punktowej to da 1 może 2 pkt. To tylko moje zdanie, rozumiem, że większość może się z nim nie zgadzać, a tak się stanie sugerując się jego notą.

Pablo_Hassan

Wybitny nie jest, ale dobrze sobie radzi. Nie uważam by był mierny.

użytkownik usunięty
Holek94

Obejrzyj sobie Piratów z Karaibów to zobaczysz czemu tak niska nota... Gdybym sugerował się właśnie serią Piratów to miałby ocenę 1 a nie 2 i spokojnie mógłby grać w "Pierwszej Miłości"

Coś strasznego po prostu, a tyle kasy co zgarnął za Piratów i Władcę Pierścienia to głowa mała tylko nie mam pojęcia za co...

Holek94

no niestety, ale zbyt dobrym aktorem to on nie jest :p u mnie też filmy, które z nim oglądałam mają wysoką średnią, ale to zdecydowanie nie jego zasługa. Orlando w sumie irytuje mnie swoją grą aktorską, jest dla mnie dość nienaturalny, często jakby sztucznie recytuje swoje kwestie... wiadomo, że każda opinia jest subiektywna, więc może źle oceniam jego wątpliwy talent przez osobiste uprzedzenia :p

Holek94

Wiesz czemu on ma taką niską notę ? A no dlatego że na FW wchodzi tabuny niedoyebanych nastolatek które w ramach zazdrości że nie mogą się z nim wytegocić dają mu noty 1/10.

Drugim sprawcą tej niskiej o której wspominasz jest banda trolli, pedałów i innych patologii które wchodzą na FW i z nudów dają mu niskie noty.

Polska na dzień dzisiejszy spływa zawiścią, zazdrością czego przykładem są niskie noty dla niektórych aktorów czy aktorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones