Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 801 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

jak to mozliwe ze producent zrobił z parysa bohatera filmu? to jest antybohater, ciul zagrany przez innego ciula.juz o nim pisałem ,ubity kotlet jest lepszym aktorem od tego chłystka.on i keanu reeves powinni zagrać w amerykanskiej wersji "braci karamazow" , producentem mógł by być tomcio cruise a rezyserem pan Boll,to napewno by był najgorszy obraz wszechczasów.

bennyblanco

Masz rację, też nie znoszę tych dwóch (Reevesa i Blooma). Ale Bloom i tak znacznie gorszy od Reevesa czy N.Cage'a, którzy są beztalenciami, ale Bloom to wręcz antytalent, każdy film z nim w roli głównej skazany jest na porażkę artystyczną, on nie był by w stanie wiarygodnie zagrać nawet w telenoweli.

ptoki

Odpowiadasz na post napisany prawie 4 lata temu. Ciekawe zjawisko...

Mallena28

Jestem tu nowy i zaprawiony w niechęci do beztalenci i muszę trochę okrzepnąć. Nuworyszom niestraszne są ciekawe zjawiska, ale jestem pewien, że zwracanie uwagi na daty postów przyjdzie z czasem i w miarę nabierania doświadczenia, wszak niezbędnego , by moja publiczna misja prostowania społecznego gustu mogła przysłużyć się ogółowi. <D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones