Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 584 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega
giovanni50

Właśnie słyszałem w tv.Ciekawe...Kloss i Brunner występują w mundurach zdaje się armii NRD.Scenariusz napisał Władysław Pasikowski.Miejmy nadzieję że ten projekt nie utknie w miejscu po nakręceniu kilku scen jak np.Krzyżacy Bogusława Lindy.

krzysiek0774

hehe a to ci niespodzianka

giovanni50

Vega i Pasikowski, czy można chcieć czegoś więcej?

Bodek_3

chyba nie widziałeś ciacha, skoro jesteś taki szczęśliwy

lodziarz_2

Nie. Ale czytałem wywiad w którym Vega sam powiedział, że "Ciacho" było narzucone z góry i zrobił je by mieć pieniądze na kolejne bardziej autorskie produkcje. Jestem szczęśliwy ponieważ mam nadzieję, że będzie to produkcja zbliżona poziomem do "pitbulla".
Pozdrawiam

Bodek_3

Bzdura. Tłumaczył się, bo wszyscy po nim pojechali za ten film. Pitbull był serialem opartym na faktach, więc jako tako mu się udało. Dopiero w Ciachu pokazał, co potrafi.

Bodek_3

I jak wrażenia? Nadzieja została spełniona?

giovanni50

Błagam... Do tego wszystkiego brakuje jeszcze Karolaka.

Vaega

Gorzej... będzie Adamczyk, Kot i Trzebiatowska :/ ...

men1111111

kot nie jest jeszcze taki tragiczny, ujdzie w tłumie. mam nadzieje

giovanni50

to jest ciąg dalszy tragedii tego pana,ja nie wiem skad on ma kadse na te filmy kto go promuje ale apeluje dajcie spokój ,tak marnego rezysera nie miała ta ziema od wielu pokoleń...ten filmowy dorobek...Jezu te filmowe tragedie których sie nie da oglądac....Człowieku nie kręć filmów -zrób cos dla ludzi i zostaw te robote bo profanujesz dobrych aktorów i zostaw dobre tematy typu ,,Stawka wieksza niz zycie,, bo ten serial ogladają do dzis miliony z ojca na syna a twoich badziewii nikt nie zapamieta nawet 2 godziny po wyjsciu z kina.Apeluje do twojego rozsądku. pozdrawiam

front247

Chyba kpisz. Patryk Vega to świetny reżyser

giovanni50

to znajdz mi 10 losowo wybranych osób z ulicy i sprubuj z nimi doogladac tę radosna 12 letnia twórczośc tego pana rezysera;) Niestety ktos nie ma do swojej twórczosci dystansu i robi bardzo słabe filmy,to nic nie pomoze.Długo milczałem po ,,ciacho,, ale najnowszy film juz przybił gwózdz do trumny.To jest masakra.

front247

Kloss to dobry film
Chyba nie widziałes dokumentu prawdziwe psy
Zamilcz bo gadasz bzdury

giovanni50

przykro mi ale najdłuzej wytrwałem przy pitbulu reszty nie dało sie dooglądac a ciacho jest tu mistrzostwem niemoznosci doogladniecia zdaje sie ze 8 minut....chłopie ja tobie współczuje.
owszem kloss jest super ale u Morgensterna...i nigdzie wiecej

giovanni50

Również współczuję masz gooooooooooooowniany gustu i chwalisz się tym

mitemite

Niech cie Bóg błogosławi

giovanni50

Ten post uznam za całkiem zabawny element humorystyczny w tym szarym, podłym świecie xD

ponder

Mój czy front247?

giovanni50

Twój. Jego posty są bolesne, nie zabawne, i to nie ze względu na treść merytoryczną, a ze względu na ortografię - czy raczej jej brak (sprubuj, au, au).

front247

pelna zgoda.
amator z jakims sponsoringiem.
jego filmy i on to ZERO.

front247

Racja dno,klient z piaskownicy a nie reżyser.Że też takiemu dają filmy kręcić,starych miał aparatczyków czy co?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones