Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Ludzie, którzy mówią, że Penelope nie ma talentu albo nie znają się na filmie albo mają bardzo oryginalny (dziwny?) gust. W każdym filmie, który widziałam z Cruz można było dostrzec ogromną lekkość z jaką gra, przywiązanie do kamery i jej bardzo naturalne zachowanie przed nią. Zaś w filmie "Volver" to już jest sztuka. Po obejrzeniu go, przez długi czas, gdy widziałam Penelope kojarzyła mi się z Raimundą, tak realistycznie ją zagrała, wręcz weszła w tę postać.

Magnifique

A od siebie dodam, że tylko ona mogła tak pięknie urodzić w autobusie! :)

szuwarcia

Do pewnego czasu też tak uważałem... Może nie tyle, że nie ma talentu, ale jak dla mnie (poza urodą) była przeciętna... Ale to chyba dla tego, że pierwsze filmy jakie widziałem z Penelope były to filmy amerykańskie i muszę powiedzieć, że nie powaliła mnie tam na kolana...

Do czasu kiedy zetknąłem się z nią w hiszpańskim kinie. Najpierw było WSZYSTKO O MOJEJ MATCE (wow!), później VOLVER (mistrzowska kreacja!) i wyżej wspomniany niewielki epizod w DRŻĄCYM CIELE... Co ciekawe wszystkie te filmy są Almodovara! widać nie tylko muza wpływa na mistrza, ale i mistz na muzę!

globus

zgadzam się,świetna aktorka i również bardziej podoba mi się w hiszpańskich filmach

nikita_samuelle

Jeśli chodzi o Cruz, to porównanie "Otwórz oczy" i "Vanilla Sky" mówi wszystko -niby ta sama historia i ta sama rola, ale w "Otwórz oczy" jest powalająca, a w "Vanilla Sky" nijaka. Niestety, ale sprawdza się jedynie w kinie hiszpańskim. Cudowna u Almodovara ("Volver", "Wszystko o mojej matce", "Drżące ciało"). Świetna w "Boskich jak diabli". Czekam na "Los Abrazos Rotos". No i na "Vicky Cristina Barcelona". Niby to film amerykański (Allena), no ale ona i Bardem, i akcja w Hiszpanii. Więc może coś z tego wyjdzie. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones