Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Lubię ją bo ja też sie urodziełem 28 kwietnia. (fajny powód)

Vito

no to jest nas dwóch,

użytkownik usunięty
tom_benzadryna

no eee... chopaki zajebiste powody macie, to ciekawe kogo ja powienienem lubic hmm... musze sie dowiedziec ;)

użytkownik usunięty

no,mnie niestety brakuje sześciu dni.....no,ale przynajmniej mamy ten sam znak zodiaku:P

Vito

ale zajefajny powód...:/....jaki ułom z ciebie...

użytkownik usunięty
Vito

ja ją bardzo lubie jako aktorke, ogólnie jest bardzo ładna, super się uśmiecha i fajnie mówi po angielsku, poprostu wspaniały ma ten akcent:)
pozdro

Vito

moja bratowa jej nieznosi, twierdzi że ma małą głowkę( taką jak po zabigu zmniejszania stosowanym po ucięciu przez któryś indian;])
jako facet, niemoge powiedzieć że jest brzydka:] hehe

Yossarian_7

L0l; Jessica Alba też urodziła się 28 kwietnia, do tego jest 7 lat młodsza i duuużo piękniejsza... Ja WAM daję powód do zmiany ulubionej aktorki na Jessicę... BTW Alba też po części jest hiszpanką:)

____4

ale za to mierna znije aktorka, to już wole Cruz za która nie pzrepadam, bo nie uwazam jej za dobr a aktorke. No coz akcent mnie lekko denerwuje, a jelsi chodzi o urode to jakos nie moge powiedziec zeby byla pieknaoscia. Ujdzie w tlumie, bo sa gorsze jak Alba.

nyaa

No tak, spodziewałem się tego:) Coś Ty się tak nyaa biednej Jess uczepiła? Nielubisz jej, OK - to mogę zrozumieć:) Ale dlaczego od razu negatiVnie odpisywać na positiVne wypowiedzi innych? Niestety, w pewnych kręgach (hi opolskie:) Panna Alba jest uznawana za boginię:) Nic tego nie zmieni... BTW: jeśli to czytasz to napisz, kiedy TAK zraziłaś się do Niej... Czy coś powiedziała, zrobiła coś nie tak? Ciekaw jestem... Doceniasz utalentowanych aktorów, gardzisz nieutalentowanymi, tak? (nie wiem, tak wnioskuję, może błędnie:) Daj spokój, ci bez talentu chyba też są potrzebni, nie? Przyznaję, że Jess za dobrą aktorką nie jest; w zapodanym przeze mnie temacie, z tym oskarem dla Alby to GRUBO przesadziłem (ot takie marzenia ściętej głowy:) Jessica talentu nie ma i do wielu ról po prostu się nie nadaje - gra?! Ale poza tym, że jest śliczna, jest arcyciekawą osobą... Obejrzyj jej kilka filmików i wywiadów a zauważysz, że nie zalicza się do tych aktorów, co układają zdania na poziomie przedszkolnym... BTW2: dlaczego wstrzymujesz się od oceny Alby na blogu??:)

____4

Heh, albo nic już lepiej nie pisz. Poczytałem Twoje wypowiedzi z movieforum i muszę przyznać, że niezwykle yntelygentnie motywujesz swą niechęć do Alby:))) Kongraczulejszyns! :-)))

użytkownik usunięty
____4

Kurcze,ja jej nie lubię. To dlatego ze urodziłam się 20 stycznia.
:-)POZDRO

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones