Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

najlepsze filmy Penelope?

użytkownik usunięty

jakie mi polecicie?

Według mnie najlepsza jej rola była we "Wszystko o mojej matce", gra tam naprawdę realistycznie. Czytałam też że jej rola w "Vicky Cristina Barcelona" jest świetna, ale będzie trzeba na niego poczekać bo właśnie była premiera w ameryce, a u nas ma być dopiero w kwietniu (ale od czego jest internet!)

zdecydowanie VOLVER za ktorego prawie dostala Oscara

No_5

z filmów jakie z nią oglądałam (Volver, Wszystko o mojej matce, Otwórz oczy, Vanilla Sky, Rącze konie, Kobieta na topie, Blow) to najbarzdziej podobała mi się w 3 filmach (dokładnie w takiej kolejności): Volver, Wszystko o mojej matce i Otwórz oczy :)

użytkownik usunięty
Los_Pomidoros

Także jak wszyscy czekam na film Allena "Vicky Cristina Barcelona", od ostatniego wpisu oglądnąłem sporą część filmów z Penelope, najlepiej wypadła w Volver, świetnie zagrała w Vanilla Sky i zupełnie inne wcielenie w GOTHICE - polecam wszystkim, bo tam Penelope jest nie do poznania. Tak samo świetnie zagrała w "Wszystko o mojej matce". W Blow nie zwrociłem na nią uwagi bo sam film mnie nie zachwycił. Natomiast dzisiaj oglądnąłem "Drżące ciało", w którym Penelope zagrała postać epizodyczną. :)

jak dla mnie to najlepszy film z nią to te hiszpańskie, zwłaszcza Wszystko o mojej matce i volver, w hoolywoodzkich produkcjach wg słabo sie prezentuje, może dla tego ze dawają jej role głupich panienek:/ a szkoda bo to na prawdę zdolna aktorka:)))))))))

chloe111_2

Penelope najlepsza jest u Pedro. Jej role we "Wszystko o mojej matce" i "Volver" są naprawdę świetne! Warto zwrócić uwage, że te kreacje są wręcz kontrastowe. We "Wszystko o mojej matce" doskonale oddaje niewinność,delikatność i wyalienowanie postaci. Natomiast w "Volver" doskonale oddaje żywiołowość,rozsądek i temperament. Myślę, że u Pedro rozwinęła się jako aktorka czego dowodem jest jej rola m.in. w "Vicky Cristina Barcelona". W tym filmie Penelope sprawia wrażenie urodzonej wariatki. Zdecydowanie najlepiej wypada spośród wszystkich obsadzonych tam aktorów. Jeśli za tą role nie dostanie Oscara napewno dostanie go w przyszłości za inną kreacje, bo po prostu jest świetną aktorką.

Zdecydowanie Volver i Vicky Christina Barcelona. W Volwerze wygląda pięknie i jednocześnie naturalne, gdy pierwszy raz zobaczyłam ten film byłam zaskoczona, że ona umie tak dobrze grać a po obejżeniu VCB tylko się upewniłam że jest bardzo dobrą aktorką.

Agness_2

volver i belle epoque. Zdecydowanie jej dwie najlepsze role

zdecydowanie "todo sobre mi madre" no i "Volver"

bulv

Podobała mi się w "Otwórz oczy", scena w parku głęboko utkwiła mi w pamięci, zresztą jak cały film - świetny, poruszający.Amerykańska wersja mimo, że niezła nie umywa się do oryginału.

Adam_Kadmon

Penelope Cruz i Cate Blanchett to dla mnie wielkie postacie młodego kina na świecie. Powiedziałbym nawet, że najbardziej uzdolnione spośród wszystkich młodych aktorek, jakie mamy okazję oglądać na wielkim ekranie.

"Wszystko o mojej matce" i "Vicky Cristina Barcelona" - w tych dwóch filmach Penelope zachwyca mnie szczególnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones