Pete DohertyII

Peter Doherty

6,9
19 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Pete Doherty

Co on robi na filmwebie? Żadnej filmografii a ocenę ma 7.89. Za co? I nie piszcie, że mam poszukać sobie na google. 7.89 z zero pozycji!

gimi

on jest wokalistą z Babyshambles i The Libertines (akurat z Lib. chyba go wyrzucili, nie pamiętam) jest narkomanem i CHYBA byłym chłopakiem Kate Moss.

gimi

Wstrętny typek tylko dlatego, że ktoś jak większość ludzi, która nie słuchała jego piosenek chce go ośmieszyć i podkreślić fakt, że jest ćpunem. Zdjęcia kochanych paparazzi są naprawdę świetnym sposobem by pokazać osobę utalentowaną w złym świetle tylko dlatego, że ma problemy z narkotykami. Trochę tolerancji, bo w tym przypadku liczy się jego muzyka. I dodam, że nie wiem co on robi na filmwebie, bo na swoim koncie ma (chyba) tylko coś co jest... biografią na DVD? (nie wiem jakby to nazwać, bo nie znam się na tym :P)

użytkownik usunięty
gimi

Może fani zamiast zakładania kolejnych tematów łaskawie uzupełniliby(/utworzyli) jego filmografię.

Ale czy jakąś ma? Ubóstwiam Pete'a, ale w jaki do diabła sposób jest "człowiekiem filmu"?

użytkownik usunięty
Birke_La_Folle

http://www.imdb.com/name/nm2014223/
jak widać cośtam ma

gimi

Wokalista, poeta, były narzeczony Kate Moss, bliski przyjaciel Amy Winehouse, miał problemy z narkotykami, z których jakoś wyszedł. Teraz już jakąś filmografię ma, nie jest tego dużo, ale skoro już w czymś zagrał, to profil na filmwebie mu się zależy. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones