Peter O'TooleI

Peter Seamus O'Toole

8,3
7 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter O'Toole

..gra właściwie tylko siebie...lalusiowatego spijacza śmietanki z herbatki. Jak go widzę na
ekranie mam ochotę rozkwasić mu ten homo-uśmieszek aż by mu zęby wyleciały na jego
surducik. Żaden z niego aktor.

ps. tak ta fota to on-chłoptaś z podmalowanymi brwiami i rzęsami...

schiz

to GO nie ogladaj!!!!!!!!!!!!

gary oldman

jak morda jego wchodzi w kadr to zmieniam kanał lub zwracam się do wiadra :]

schiz

i niech tak pozostanie."zwracaj SIE"do wiadra (swoja droga:ODPOWIADA?). ps.wsror twoich ulubiencow nie takie mordy widnieja,a nie ma powodow,by je wymieniac.chyba ze chcesz?

gary oldman

MORDY BRYTOLI SĄ OBRZYDLIWE. wYJĄTEK: Benny Hill. Wymień swoje mordy, które JA lubię.

schiz

MOTDY BRYTOLI (CO ZA KULTURA)NIE SA GORSZE ANI LEPSZE OD INNYCH.SA TWARZE,KTORE KAMERA KOCHA(NP.O'TOOLE),I SA TWARZE PIEKNE INACZEJ.NIE POZWOLE SOBIE NA OBRAZANIE AKTOROW.TO PORTAL FILMOWY,A NIE WYBORY MISS.TU MOZNA WYRAZIC SWOJE ZDANIE NA TEMAT AKTORSTWA I NIEKONIECZNIE W SPOSOB JAKI TY TO ROBISZ.WSROD MOICH ULUBIENCOW JEST WIELU BRYTOLI(?).PS. O'TOOLE TO IRLANDCZYK.

gary oldman

tak czy inaczej nie lubie brytoli , O'Toole'a zwłaszcza. Ale Rogera Moore lubię. Szkoda że Brytol. :p

schiz

Tak czy inaczej ujma jest dla O'Toola porownywanie Go do np.Moore'a.To tylko swiety czy Bond.Nic do niego nie mam,ale to nie ta sama liga.Tu nie wystarcza uniesiona brew.A O'Toole umie troche wiecej. Uszanowanie.

schiz

Choć się z Tobą nie zgadzam, rozumiem. Ja mam podobne odczucia jeśli chodzi o czcigodnego Sir Oliviera.

goslawa25

eh........Laurence Olivier?
wszyscy brytole zachowuja sie jak ciota sir e. john

schiz

Oj nie bluźnij!!! Brytole to najlepsi aktorzy na świecie.

goslawa25

ha ha! bzdura. moze ci z teatru.
filmowi tylko z usa best są.
ciotom mowie nie.

schiz

Ja myślę, że masz zbyt pusto w głowie, żeby docenić wartościowe kino.

goslawa25

zeby myslec trzeba miec CZYM.
u ciebie hula wiatr siostro

schiz

tak, sądząc po sposobie wypowiedzi i języku jakiego używasz, Tobie na pewno nic tam nie hula.

goslawa25

nic nie hula bo mozg wypelnia czache.
u ciebie mozna na deskorolce hulac by robic najwieksze flipshity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones