Philip Seymour Hoffman

8,1
35 149 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Philip Seymour Hoffman

oczywiście 10/10 ale to tylko dlatego, ze nie mogę uwierzyć w to, że jego pozycja jest 140. hoffman JEST POZA PIERWSZĄ SETKĄ. jak to wygląda w ogóle? jeden z najlepszych żyjących aktorów jakie dał nam świat nie jest w pierwszej dziesiątce, istna beka. gdyby nie daniel day-lewis uznałbym nawet za najlepszego aktora poniżej załóżmy 60 lat, przykro mi bardzo, że jest niedoceniany na filmwebie. ehh

Smackey_2

Capote oglądałem kawałek bo mi się dalej nie chciało :-) i przyznam że jest świetny. W MI 3 jak zagrał tego handlarza bronią to była masakra roli Cage`a w "Panu życia i śmierci"

Smackey_2

Ja też dałam mu 10 jako jedynemu aktorowi. Dla mnie ten facet jest genialny. I też trochę boli mnie jego niska pozycja w rankingu. Domyślam się, że to dlatego, iż nie ma urody playboya i jest obsadzany głównie w rolach drugoplanowych, w których i tak kradnie show pierwszoplanowym (jak chociażby Clooneyowi i Goslingowi w "Idach marcowych").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones