Piotr Fronczewski

8,2
39 550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

Cała postać Fronczewskiego wydaje mi się co najwyżej zabawna. Ma jakiś taki dziwny głos, nie mówiąc już o jego wyglądzie. W każdym obrazie gra w taki sam sposób> Nie ważne czy jest to Rodzina zas... czy jakiś teatr. Ostatnio pokazywali jakiś teatr telewizji z nim w roli głównej. O ile Pszoniak jeszcze da się oglądać to maniera Fronczewskiego jest dla mnie nie do zniesienia. Drażni mnie jego sposób akcentowania. Najzabawniejsze jest to że w tym teatrze wypowiadał kwestię o tym że aktor nie powinien zawłaszczać spektaklu a sam to w oczywisty sposób zrobił. A ostatnio widziałem go w reklamie w której reżyser każe mu w specyficzny sposób wypowiadać kolejne kwestie. I w tej reklamie staje się właśnie przezabawną karykaturą samego siebie. Doprowadza swój nieznośny sposób grania do szczytów śmieszności.

derjak

kocham Piotrusia <3 11/10 Najlepszy aktor na świecie.

Ps: Nie chciało mi się czytać Twojego posta, ale nazwa wątku zapewni mi większą czytalność. :)

pa1nercio

"Nie chciało mi się czytać Twojego posta, ale nazwa wątku zapewni mi większą czytalność. :)"
chylę czoła przed Twoim geniuszem, tekst miesiąca co najmniej ;D

derjak

Dziwny glos? To chyba jakis żart. Glos ma wrecz niesamowity. Jak mozna cos takiego napisac:/

derjak

Dziwna opinia, dziwna.. chyba jedna z niewielu negatywnych na temat P. Fronczewskiego.

derjak

Fronczewski potrafi się bawić głosem... Chociażby w tych krótkich reklamach getinbanku to pokazuję. ; ]

gramer_filmweb

Fronczewski ma genialny głos...a dla mnie na zawsze pozostanie Panem Kleksem i ...Frankiem Kimono!

derjak

Mam nadzieję, że Twój post był po prostu niezbyt udanym żartem :) Jak można nie lubić takiego wielkiego aktora? :)

derjak

Przerażają mnie niektórzy ludzie i to co piszą. Pan Piotr jest świetnym aktorem i nawet reklama w jego wykonaniu to majstersztyk

derjak

Dziwne myślenie ... aktor jest od grania sobą i głosem. Fronczewski do gigant filmu i teatru. Podejrzewam ,że za rolę w reklamie Getin Banku by otrzymał Oscara gdyby żył w USA.

derjak

Gość jest świetnym aktorem, i świetnie podkłada dubbing ;] No, w Skyrim trochę mu nie wyszło, ale głos idealnie pasował do postaci ;]

plochol

Aktor zajebisty ---nie to co teraz np.Mroczki :(

derjak

Wybitny aktor z powalającym głosem:-) Nie wiem jak można go nie lubić...

derjak

Ja Fronczewskiego zasadniczo lubię, ale irytują mnie ludzie, którzy wmuszają swoje zdanie innym - "jak można tak napisać"

derjak

jego głos jest właśnie świetny powinien pracować w radiu

derjak

chyba mu go zazdrościsz [głosu]
A z tym aktorstwem to np film ,,Zamknąć za sobą drzwi'' zagrał świetnie i w jednym odcinku ,,07 zgłoś się '' również zagrał świetnie tak samo z serialem ,,Rodzina Zastępcza'' tam również uważasz że zagrał -fatalnie -?

OptimusPrimefilmaniak

Zupełnie się zgadzam z opinią o aktorze Fronczewskim.Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii. Jednego zachwyca monotonna i manieryczna kukułka, innych słowik przyprawia o estetyczne dreszcze. Niestety pan Piotruś leci od niepamiętnych czasów ma jednej nucie zupełnie zapominając ,że aktorska partytura zawiera różne nuty, gamy, tempa,wibracje i to co na początku kariery robiło pewne wrażenie dzisiaj po wielu latach jest zupełnym anachronizmem i budzi co najmniej poczucie irytacji.

Oczywiście zupełnie osobnym problemem są oczekiwania publiki,a te niestety z każdym rokiem staje się coraz bardziej żenujące. A pan Piotruś w czasach wolnego rynku wychodzi na przeciw jej wyzwaniom czego co i raz jesteśmy zmuszeni ze smutkiem doświadczać.

derjak

Moim zdaniem Piotr Fronczewski to aktor znakomity i genialny z dystansem do samego siebie. Chyba z każdą rolą sobie daje radę Azja mistrzostwo uważam audiobooka Harry Potter i Kamień filozoficzny. Czytał to w taki sposób, że zacząłem czuć jakim tam był i przeżywał przygody Harrego. Owszem czasami sposób mówienia pana Fronczewskiego jest dość "patetyczny" ale to chyba jego urok i chyba element charakterystyczny dla tego aktora o nie nazwałbym tego wadą. To go poprostu wyróżnia. Teraz z przyjemnością oglądam serial "Siła wyższa" gdzie gra ojca Gwardiana. Wywiązuje się z tej roli wzorowo a poprzez swój sposób grania bawi mnie do łez a także przekazuje jakąś życiową mądrość. No ale cóź to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.

Azawakh

Wszystkie wielkie gry są dubbingowane z udziałem Pana Piotra, ma niesamowitą barwę głosu, znakomicie gra, jeden z czołowych aktorów. Dawniej w środowisku na ludzi tego pokroju używano jednego określenia - mistrz. Ostatnio widywałem aktora w teatrze telewizji na żywo i brak mi słów.

użytkownik usunięty
Azawakh

Bardzo lubię i szanuję Piotra Fronczewskiego, ale audiobook Pottera został przez niego niesamowicie zmasakrowany. Ta jego maniera i przedziwna intonacja... "Motocykle nie lAAAtAAAAAAAjĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ", jakby jodłował, a nie mówił. Zdecydowanie wolę go w zwykłych filmach, w scenach, w których po prostu mówi, a nie emocjonuje się, bo wtedy nie wpada w ten irytujący, przeciągający samogłoski ton.

użytkownik usunięty
derjak

,, dziwny głos " ? Człowieku on ma zajebisty głos !

derjak

Data napisania twojego postu jest zupełnie adekwatna do jego charakteru- PROWOKACJA ;)

derjak

Nie rycz, mała nie rycz. Mam w sobie dzikość żółtej pantery. W tej dyskotece nie ma frajera co by podskoczył i ze mną zadzierał.
Ja jestem King Bruce Lee Karate Mistrz!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones