Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
41 090 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

lubicie zydowska urode?

użytkownik usunięty

pytam, bo duzo dziewczyn tutaj zachwyca sie aktorami typu Oscar Isaac, albo Oded Fehr..mi tez np. podoba sie Natalie Portman, czy Rachel Weisz.. .

Vertinsky

Jak nie bedzie ukrywal ze jest Polakiem to nabija go na pal.. Nie zyczy sie ludziom smierci

masquerade__

żydzi to faszyści więc wśród nich może się odnajdziesz i nie zapominaj że to Polacy zawsze ratowali ludzi biednych i chorych jak żydów

markin

Jasne, a my jesteśmy Polakami, więc nienawidźmy wszystkich dookoła, a jakże! Szkoda, że najwięcej na ten temat szczekają Ci, którzy nie mieli do czynienia z ratowaniem kogokolwiek kiedykolwiek. Rozbuchane ego się odezwało u jednego i drugiego, bo zabolało, że ktoś powiedział, że macie nasr*ne i nawet poprawnie pisać nie umiecie w ojczystym języku, ale krzyczycie, jacy to z Was patrioci i prawdziwi Polacy. Gó*no zrobiliście dla tego kraju, tylko siedzicie i narzekacie, ale macie się za Bóg wie kogo. A patrząc na Twoją poniższą wypowiedź pokazujesz, jacy Polacy są fajni. Może pora, do cholery, zacząć coś sobą reprezentować i przestać być kojarzonym z klapkami w duecie ze skarpetami i alkoholizmem? Czy dale będziesz tylko głośno szczekał?

masquerade__

to, że media ci obrzydziły klapki ze skarpetkami to już nie moja wina gdybyś miał choć ziarnko romumu to byś wiedział jakie są powody takiego "się noszenia" i jeszcze pewnie myjesz ręce w publicznych ubikacjach.
możesz też gile z nosa wyciągać i jeść bo twoja wyrocznia tak robi
rozumem nie grzeszysz
Polacy i Polska to jedyny kraj na świecie który kocha odmienność i indywidualizm a ta pseudo nienawiść do innych wynika z żydo-mediów wpajających to w takie płytkie i tępe głowy jak twoja. Tępaki maści Wojewódzkiego są dla takich mas idolami.

Najbardziej nienawidzą Polaków i Polski ci co w rodzinach mają ścierwo z czerwonymi książeczkami partyjnymi. Poszukaj u siebie może znajdziesz.

markin

masz 100% racji, a teraz weź leki i idź spać :)

masquerade__

zrób sobie dzieci to im powiesz co mają robić a na tę chwilę lepiej się wysterylizuj, jeśli chcesz za darmo to zgłoś się do Izraelskiej ambasady powiedz, że chcesz być żydem to cię dadzą do obozu przejściowego a tam pod przykrywką szczepień wstrzykują środki sterylizujące... ale o tym przecież wiesz więc w drogę

markin

dobrze, tato, pójdę i się wysterylizuję
szkoda, że Twoja matka o tym nie pomyślała, zanim zaczęła płodzić takich idiotów

masquerade__

już byłeś ?
Gdyby wyglądała jak Golda Meir to na pewno by to zrobiła dla piękna białej rasy i polskich kobiet.

markin

byłEŚ?

masquerade__

już jesteś PO ?

markin

naprawdę jesteś AŻ takim ignorantem, że problem sprawia Ci wejście na profil i sprawdzenie płci osoby, z którą rozmawiasz?

masquerade__

gender roollss

markin

Nie jest już PIS.

tomucho77

jedne żydy

masquerade__

Ten pan powyżej to TROLL nie marnuj klawiatury !

tomucho77

klawiatura i tak do wymiany, więc co mi tam :P

tomucho77

tzn. co to znaczy troll ? Dzieci często używają tego stwierdzenia ale co ono znaczy ?

markin

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

masquerade__

wiki i wszystko jasne buahaha ale ty nie wiesz co to znaczy ? Harrego Pottera też nie czytałem więc rozumiesz, że wiele mi umyka ze swołoczej paplaniny

markin

dobrze, dobrze, kochanie, weź teraz swoje leki i połóż się na momencik, za chwilę wszystko wróci do normy :)

masquerade__

tak ci mama na dobranoc mówiła

markin

http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

tomucho77

wiki i wszystko jasne buahaha ale ty nie wiesz co to znaczy ? Harrego Pottera też nie czytałem więc rozumiesz, że wiele mi umyka ze swołoczej paplaniny

masquerade__

Niestety kolego on ma DUŻO racji ! Dla pocieszenia powiem że ty też masz o ciupkę racji - niestety po Holokauście elit i inteligencji naszej nacji zafundowanej prze Niemieckich faszystów i rosyjskożydowskich(nie mylić z bogobojnymi Izrealitami ) komunistów pozostała tępa masa za wyjątkiem jakiś 20 ..30 % warstwy spł. z której mogła by sie odrodzić warstwa inteligencka - kraj zdominowany jest przez właśnie taki motłoch który sprawił że chcesz stąd wyjechać - wiem po sobie wystarczy mieć "Długie uszy " parafrazując Sapkowskiego i jesteś powodem do nienawiści ...(jak w moim przypadku można mieć choćby trochę zdeformowany nos i usta po wadzie genetycznej i masz prze .....

masquerade__

Popieram, dobrze piszesz.

desspera

ciekaw jestem ile spermy należy wlać w semitkę żeby była podobna do europejki jak myślisz ile pokoleń trzeba ostro .... żeby były podobne do europejek ?

desspera

Tolerowac = Znosic.

Polska to w stosunku do żydów zaraz przy USA najbardziej tolerancyjny kraj na Ziemi.. Zreszta kiedy ostatnio jakis Polak ganial? cire z widlami lub przepedzal? Póki co to Izraelici wypedzaja ze swojego kraju innych (czego nie wypominam bo w swoim kraju nie musza byc tolerancyjni)

Al_Bundy

Pie**enie....ostatnio ganiali po plaży Meksykanów, koleś, już nie pamiętam, chyba na lotnisku, walnął gościa pałką bejsbolową tylko dlatego, że był Arabem, w miastach widać wszędzie pomazane mury z napisem "Je***ć Żydów " bądź "Jebać Żydzew" w internecie trwa cały czas nagonka, jak to ich nazywają, "ciapatych" więc......nasz kraj leży chyba na samym dole jeśli chodzi o tolerancje a jeśli tego nie zauważasz to albo jesteś tak strasznie zapatrzony w swoją Polskę, że ludzie w niej się zmieniają na chamskie byd**ło a ty tego nie widzisz ! albo gdzie ty żyjesz ??? bo na pewno nie w Polsce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Al_Bundy

Ahaaa......czyli jesteś ślepym, zakochanym we własnej ojczyźnie patriotą, który nie umie podejść obiektywnie do niektórych kwestii związanych z naszą ojczyzną.
Ludzi się szanuje a nie tępi, bo są tacy siacy i owacy, nie każdy Arab, Żyd, Murzyn jest zły, tak samo nie każdy Polak, jeśli jesteś dojrzały i masz trochę rozumu powinieneś to zrozumieć a nie w życiu teraźniejszym kierujesz się jakimiś wydarzeniami z historii ! Jak możesz pisać, że Arabów powinno się wywalać i powinni zostać rozstrzelani !! ?? NIE ROBI SIĘ TAKICH RZECZY TYLKO DLATEGO ŻE KTOŚ MA INNE POCHODZENIE BĄDŹ KOLOR SKÓRY ! takich ludzi jak ty powinno się tępić, którzy popierają agresję i zabijanie innych !! niestety takich ludzi jak ty jest coraz więcej a dzięki takim ludziom daleko nie zajdziemy, możemy tylko czekać na kolejną wojnę i to przez takie głupoty, bo ktoś ma inne wyznanie lub inną narodowość. ŚWIAT UPADA !

Żegnam i namawiam do zastanowienia się nad swoim zachowaniem wobec innych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Robaczek_12

W sumie masz rację ale z jednym się nie zgodzę .KAŻDY Arab jest zły

Al_Bundy

I zapoznałabym się na twoim miejscu również z regulaminem FW
Te które tyczą się ciebie :
Art.6
7. Zabrania się wykorzystywania Serwisu w sposób sprzeczny lub niewłaściwy z jego celem. W szczególności zabrania się umieszczania Treści Użytkownika w tym Profili lub innych treści sprzecznych z Regulaminem, powszechnie obowiązującymi przepisami prawa lub dobrymi obyczajami, w tym treści i zdjęć:
b) zawierających treści powszechnie uznawane za wulgarne i obraźliwe,
c) obrazujących lub propagujących przemoc, faszyzm, rasizm, nienawiść, dyskryminację (rasową, kulturową, etniczną, religijną lub filozoficzną itp.),
d) naruszających dobra osobiste lub obrażających godność innych osób,


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Robaczek_12

Te wypociny tego TROLLA o zabijaniu już zostały zgłoszone do zablokowania !!!

tomucho77

Też już wysłałam do zablokowania

desspera

Uważam, że to co napisałaś to bardzo duże przegięcie! przez Polskę przetoczyło się tyle bitew i różnych plemion, że bardzo dużo ludzi jest tak naprawdę pomieszanych np. na Pomorzu, Śląsku itp. I tak oto w Polsce mamy ludzi o różnych kolorach włosów, oczu, czy skóry, że nie jest chyba możliwe określić jakieś dominujące cechy wyglądu Polaków (np. tacy Holendrzy- są głównie wysocy, blondyni, charakterystyczne rysy twarzy). I szczerze z takimi bredniami się nigdy nie zgodzę i nie uwierzę (może nie masz dystansu, pewnie to inna sprawa), gdyż sama jestem bardzo pomieszaną osobą (aż 5 narodowości, w tym ta co Ty), do tego 1 z bardzo charakterystycznymi nie Słowiańskimi cechami wyglądu i mogę powiedzieć, że wyróżniam się na tyle, że czasami ludzie w restauracji, czy innych miejscach mówią do mnie po angielsku, a mimo to nigdy, ale to nigdy nie musiałam ubiegać się o jakąkolwiek tolerancje! Podkreślę, że mieszkałam w kilku Polskich miastach, też w 1 małym, więc sorry, ale swojej zaściankowej opinii nie przypisuj po pierwsze całej Polsce a po 2 dla osób takich jak ja brzmi to jak si-fi i szukanie uwagi i krytyki na siłę... (wg. psychologi czasem też jest tak, że jednostka jest słaba, ale ma np. X cechę, której nie ma otaczająca większość, to swoje słabości/niewiedzę tłumaczy nie swoją słabością tylko na siłę szuka usprawiedliwienie w nietolerancji!)

desspera

e tam, na pewno 'branie' masz. :p

desspera

tak ,twoi pobratymcy mordują Palestyńczyków a ty jesteś z tego dumna,ciekawe...

GGGGG_2005

a Twoi mordowali Ukraińców.
ręce opadają, że też człowiek ma się wstydzić swojej narodowości i odpowiadać za to że ręce militarystów, fanatyków i psychopatów są splamione krwią.

Demri_Lara

a twoi hindusow i szkotow :)....... glupia odp? pomysl nad swoja ps. kolega napisal, ze mu sie podobaja zydowki, to nastepny napisal ze jest zydem napewno, ty napisalas ze wyzje kolega jest napewno polakiem, to ty napewno musisz byc angielka, logicznie myslac z powyszej konwersacji, ja mam czarne zdiecie, zaraz ktos mi napisze ze slonie zabijam :))

Demri_Lara

Chwila.. Gdzie Polacy mordowali Ukrainców? To Ukraincy mrodowali Polaków..

Równie dobrze mozna stwierdzić że Zydzi mordowali Niemców a nie odwrotnie..

GGGGG_2005

A jaki jest związek między aktorstwem a mordowaniem Palestyńczyków ?

desspera

To mozesz byc z tego dumna.. Ale ludzi to g***o obchodzi.

Bardzo. Niektorzy twierdza, ze najpiekniejsze kobiety mieszkaja w Izraelu i ze jest tam najwieksze nasycenie pieknych kobiet na metr kwadratowy ;) Faktycznie, izraelskie dziewczyny sa nieziemskie. Kazdy kto byl w Izraelu chyba moze to potwierdzic.

per333

jadlem ostanio zapiekanke na kazku liczy sie?

nie wiem jak z zydowska uroda, ale rachel mi sie nie podoba, strasznie mnie irytuje, moze jakby zagrala cos dobrego co by mnie przekonalo to moze, przyklad tilda s. jest brzydka jak rower malego palestynczyka, ale gra palce lizac :))

Ta..;D

Ale żydówki, australijki i Polski sa najladniejsze na swiecie wiec trudno tutaj zeby sie nie podobaly.. Co innego żydzi.. znaleźć żyda który nie bylby brzydki jest dosyc trudno.

Al_Bundy

Panie trollu zapomniałeś pan o Rosjankach i Ukrainkach !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones