Rafał Cieszyński

6,4
3 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Cieszyński

Rafał Cieszyński pochodzi z miasta do którego mam 5 minut drogi : )))

moviefun006

No i ? :P

dziubek1991

nic takiego, chwalę się :P hihi ;P

moviefun006

a tak na poważnie nie chciałam, by ktokolwiek reagował na moją wypowiedź.

moviefun006

Ja zareaguje. Nawet go niedawno widziałem.

Zathar

:)

moviefun006

to blisko masz

moviefun006

To leć do Niego i nie zaśmiecaj forum infantylnymi wpisami.

uwieziona

Jakbyś nie zauważyła jest wolność słowa i mogę pisać co mi się żywnie podoba.

moviefun006

Ale chwalić się tak wszystkim że masz 5 minut do pracy to nie przystoi.

moviefun006

Więc trzeba klepać jak baba na wsi co ślina na język przyniesie bez zastanowienia, bo można? Pogadamy jak dojrzejesz.

uwieziona

Masz coś do ludzi ze wsi ? Widzę, że jakieś kompleksy Cię dopadły. Jacy żałośni ludzie..ehh współczuję :) nie zamierzam dalej z Tobą "gadać" , nie ten poziom dziecko.

moviefun006

Tonący brzytwy się chwyta?;) Nie udawaj że nie rozumiesz...zaraz, Ty chyba rzeczywiście nie rozumiesz. To już trudno. Sprawdź może w słowniku znaczenie słowa metafora i nie baw się w jakieś dziecinne zaczepki tylko dorośnij dziewczyno. To bardzo dobrze, bo nie lubię tracić czasu, ale kultura mimo wszystko nakazała odpisać. Teraz mam nadzieję że jednak nie miałam racji co do Twojej infantylności i dasz sobie spokój z marnowaniem również sobie czasu, tylko przemyślisz w milczeniu parę spraw. Żegnam.

moviefun006

To może na kolację do niego wpadnij ?

użytkownik usunięty
moviefun006

to wpadnij do niego pozwól, żeby Cie przeleciał to może dostaniesz rolę sprzątaczki w serialu? i koniecznie później się nam pochwal. Czym się tak podniecasz dziewczyno? na co komu ta informacja?

Nie życzę sobie tego typu komentarzy. Może minimum kultury? Nie ma co się podniecać tym tematem. Żałośni ludzie...ale cóż, w końcu Polacy..pokazujecie na co was stać. Brawo.

moviefun006

Idiotyczny temat, na forum jakiegos idioty, nie wiadomo skąd, którego nikt nie zna, więc masz idiotyczne komentarze. Czego ty się spodziewałaś? Że ludzie cieszyć się z Tobą zaczną? To że sobie czegoś nie życzysz nie znaczy, że ktoś nie życzy tego Tobie.

Xerxo

Wreszcie ktoś wygarnął prawdę o tym durnym temacie :) podobnych niemu jest setki na FW ... podobny do tego czy tamtego, mieszkam w tym samym mieście itd ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones