Ray StevensonI

George Raymond Stevenson

7,5
13 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Stevenson

Isaaka Sirko zagral fenomnalnie i choc ten przedwczesnie wg mnie umiera to jako fan serialu z cala stanowczoscia stwierdzam, ze zadna postac nie wywarla na mnie tak pozytywnego wplywu jak wlasnie Isaak grany przez Stevensona. za wcczesnie go usmiercili. w tej postaci bylo jeszcze tyle potencjalu a oni to zmarnowali - szkoda. swoja droga, serial o rosyjskim/ukrainskim mafiosso granym przez Stevensona bylby niezlym hitem.

Peprock

zgadzam się z Tobą w 100%. kiedy wreszcie się do niego przekonałam, to postanowili go uśmiercić... ale takie już chyba uroki większości seriali. szkoda mi go było cholernie, bo polubiłam jednak chłopa, no.
co do Raya to muszę jeszcze przyznać, że dawno nie widziałam na ekranie tak cholernie pociągającego i przystojnego aktora, który działałby na mnie w sposób, jaki on to robi. mrr :D

d_jakubowska

Oj mnie on tez wyjatkowo wpadl w oko:) i ten wzrost..

Veel__

Mam identyczne wrażenie co wy :) Jestem zła że został uśmiercony. Niesamowicie dobrze wyglądał w tym garniaku. Jest dla mnie najlepszą "wątkową - kilku odcinkową" postacią. !! Zakochałam sie w tym aktorze, był taki męski....

Oglądałam go w Thorze, w Murkieterach tam nie wywarł na mnie takiego wrażenia ale w DEXTERZE... 10 na 10 ;))

Grisham2

Muszę powiedzieć, że też bardzo lubię tego aktora (choć oczywiście nie do końca w taki sam sposób jak wy dziewczyny, że się tak wyrażę :P), w Dexterze wypadł świetnie. Najbardziej też pasuje do roli Punishera z wszystkich trzech (bo filmy były 3, każdy kolejny był remakiem poprzedniego, no i aktorzy się zmieniali). Co do Dextera - ciekawy był sposób w jaki potoczył się wątek Isaaca, ja myślałem najpierw, że to będzie główny zły sezonu i skończy na samym końcu u Dextera na stole, a tu psikus - okazało się że on jednak taki do końca zły wcale nie był, a ostatecznie się z Dexterem właściwie pogodzili xD.

Grisham2

Obejrzyj "Sztukę latania"

Peprock

Zgadzam się we wszystkim w 100% :)

Peprock

rosyjskim mafiosso-geju co ciekawsze:)

Peprock

Wszystko ładnie pięknie, ale jednej rzeczy nie daruję reżyserowi "Dextera", że zrobił z niego geja :/.

kisha31

Oj tam, oj tam, to był bardzo fajnie i z dużym wyczuciem zrobiony smaczek.

nikike

Ray jest bardzo utalentowanym aktorem Ale dostaje mało ciekawych propozycji. Za role w Dexterze i Rzymie duży szacunek :)

MattMatowy

W pełni się zgadzam.

kisha31

A co w tym zlego? To nadało jakiegoś wyrazu tej roli i ukazało dwa oblicza Isaaka

Peprock

Fajnie że ukryłeś spoiler. Najpierw piszesz, że spoiler, a potem walisz nim po oczach. Brawo!

Peprock

świetny był w tej roli, ogólnie go uwielbiam :)

Peprock

Zgadzam sie z Toba w 100%

kisha31

Dzięki za spoilery. Wchodzę żeby zobaczyć filmografię gościa a tu czytam w nagłówkach że przedwcześnie umiera w Dexterze. Dzięki, będzie się lepiej oglądało.

Peprock

Kto mi przypomni w którym sezonie Dextera pojawia się Isaak Sirko?

Flammen

W 7 sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones