Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

Nie wiem.. ale jej uroda jest cudowna niby nic nadzwyczajnego zadna seksbomba ale ma cos w
sobie jest poprostu sliczna. Moze bede malo obiektywny ale 10/10

BriT

Pewnie to kwestia gustu, ale według mnie nie ma nic w sobie szczególnego. Zwykła, przeciętnej urody dziewczyna :)

BriT

MNIE RÓWNIEZ SIE PODOBA-DELIKATNA, UROCZA, DZIEWCZECA, NATURALNA I JEDNOCZESNIE DOJRZAŁA- SUPER DZIEWCZYNA!

BriT

Może was kręci jej dziewiczy styl ale dla mnie lady Afrodyta to ona nie jest.

Gunshine

Oj nie. Wyjątkowa kanciasta twarz. Przyjrzyjcie się jej brodzie. Kiedyś na to zwróciłem uwagę i teraz nie mogę za długo na nią patrzeć :P

BriT

Ma to coś...to coś na twarzy...tą kwadratową, końską szczenę ;D

rhotax

Lubię to!

BriT

Też mi się podobała w czasach Legalnej blondynki. Niestety już się trochę postarzała.

Neils

Reese ma już 38 lat i 3 dzieci, ma wyglądać jak 20-latka??? Wg mnie jest śliczna.

Fellina

Zaraz, nigdzie nie napisałem, że całe życie ma wyglądać na 20 lat, postarzała się i to jest fakt i każdego to czeka. Więc jak na swoje 38l nadal jest śliczna :D

BriT

Ze zdziwieniem przeczytałam, ze ona ma 3 dzieci!!! W takim razie tym bardziej świetnie wygląda: malutka, drobniutka i urocza.

użytkownik usunięty
BriT

Urocza jest i dobra aktorka do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones