Renata Dancewicz

6,8
4 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renata Dancewicz
borys3000

strasznie na tym straciła, tak zeszmacić się mogą tylko najgorsze ....

Andrrzej

Straciła u kogo? Na takich jak ty, nie chciałaby pewnie nawet splunąć, he he.

rudeboy87

tak, pluje na ciebie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trancefan1986

Jestem ateistą i brzydzą mnie lewackie poglądy. Moje poglądy są w większości prawicowe. Jak widać są wyjątki. :P

xKoweKx

po prostu Renata ma słabą głowę :)

borys3000

Zapewne po to, żeby zademonstrować odrazę do takich leszczy, jak ty.

borys3000

renia, nie pij już więcej

borys3000

Precz z komuną!

Morgan_Mortimer_Graff

Precz z komunią!!

Morgan_Mortimer_Graff

Precz ze strukturalnym bezrobociem, umowami śmieciowymi zamiast etatów, bezprawnymi eksmisjami na bruk osób niepełnosprawnych i bezdomnością (te zjawiska występują tylko we wszelkich odmianach kapitalizmu, w socjalizmie były nie do pomyślenia).

bardzo_niedobry_ludz

I jak to się ma do aktorstwa i kinematografii ?

tomucho77

A jak się ma do aktorstwa i kinematografii ten wątek (i wiele podobnych na forum FW)?

bardzo_niedobry_ludz

Tak samo jak twój wątek.

bardzo_niedobry_ludz

A dlaczego nie precz z opodatkowaniem pracy/zatrudnienia?

Morgan_Mortimer_Graff

A dlaczego nie precz z opodatkowaniem czegokolwiek? I dlaczego nie precz z państwem?

bardzo_niedobry_ludz

Jak my zlikwidujemy państwo, to przyjdą tu Ruscy i dopiero będziesz miał. A opodatkowanie jest potrzebne ze względu na poprzednie zdanie.

Morgan_Mortimer_Graff

Na głupie pytanie głupia odpowiedź.

Morgan_Mortimer_Graff

A dlaczego nie precz z pracą ? po co pracować i czas marnować !

borys3000

I dobrze zrobiła. Mądra Dziewczynka.

borys3000

Chwała Jej za to ! Może wreszcie Polska się odburaczy !

tomucho77

Rodziny z dziećmi niosące polskie flagi podczas święta niepodległości ich ojczyzny są dla Ciebie burakami?
Rozumiem że lewicowe bojówki, wsparte osobami o zaburzeniach osobowości (homoseksualiści oraz transwestyci), walczące z kombatantami są tym czego oczekujesz w Polsce.

borys3000

Rodziny z dziećmi niosące polskie flagi dobre :) ... to tak teraz nazywamy elitarne oddziały ojca Rydzyka ?

tomucho77

Achtung! Nie karmić trolla! Ja nie mam najmniejszego zamiaru dyskutować z takimi ludźmi, wam też to radzę. Niech sobie pisze co chce, niech dla niego polski hymn też będzie "faszyzmem", jego sprawa jak to sobie nazywa po swojemu.

trancefan1986

Prawdziwym hymnem Polski jest Bogurodzica, a nie ten masoński Jeszcze Polska Nie Zginęła ...

ps.
To że mam swoje zdanie różniące się od twojego nie oznacza że jestem trollem !

tomucho77

Oceniłeś Renatę na 10/10 tak jak ocenia sie Al Pacino czy Roberta De Niro ? buahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha

ministerfinansow

Nie 10/10 tylko 9/10 ... 4/10 za aktorstwo (świetna rola w Ekstradycji) i 5/10 za cudowne ciało i nieziemskie piersi = 9/10.

tomucho77

Chyba Kałużyński pytany kiedyś co pozostanie widzom w pamięci z polskiego kina lat dziewięćdziesiątych stwierdził "biust Renaty Dancewicz" :-)
I chyba miał rację.

nightgale

Oj miał :)

borys3000

Nie wiem po cholerę zakładać takie tematy skoro wszyscy wiemy w jakiej żyjemy przestrzeni publicznej. W Polsce nie da się normalnie rozmawiać o polityce, zresztą na dobrą sprawę tak naprawdę nie ma nawet o czym gadać jeśli chodzi o ten temat. Było oczywiste że zrobi się syf bo ludzie na takie tematy nie umieją spokojnie rozmawiać. To jest forum filmowe. Na takie posty i bluzgi jest miejsce na onecie.

Eddy

Polityka dzieli ludzi i potem walczą ze sobą o to kto ma rację.

Marik1234

... zapomniałeś o pieniądzach !

tomucho77

To też. Ale ludzi obok pieniędzy i polityki dzieli też religia(do religii jako takiej nic nie mam).

Marik1234

Zaczynasz wreszcie mądrze prawić :)

tomucho77

Ja często trolluje ale kiedy chcę to mogę powiedzieć szczere słowa.

Marik1234

Szkoda że tak rzadko prawisz te szczere słowa :(

tomucho77

Często mówię szczerze o wielu rzeczach ale i często też trolluję bo wcielam się w trolla z Kapitana Bomby.

Marik1234

Szkoda że tak często trollujesz :(

Eddy

Na onet to już od dawna nie ma po co wchodzić.
Artykuły coraz gorsze , a komentarze to już żal ściska.
Ale jest sporo blogów politycznych gdzie można podyskutować.
Po co robić awantury na forum filmowym.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones