Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Dzisiaj o 23.30 na TVN leci film z Robertem 'Kiss Kiss Bang Bang'.
Miłego sensu ;)

maggie_magda

Szkoda, że nie mam telewizora ;]
Bo chętnie bym obejrzał (akurat w piątek. cudo.)

Lemony

To świetnie, obejrzę sobie :D
Szkoda tylko, że mam brzydki obraz na TVN'ie -.-

maggie_magda

Ha!
A ja mam ładny obraz, stary tv, ale wszystko idzie po mojej myśli, by z końcu (ukh, nareszcie...) obejrzeć ten film ;D
Wszyscy tak chwalą i chwalą, więc może warto? ;)

Osoba_bez_imienia

KKBB winno się oglądać w oryginale, bez lektora, ktory gwałci najlepsze teksty brutalnie...ja musialam wyłączyć po 20 min, gdyż nie mogłam tego znieść ;)Ale i tak się cieszę, że w końcu KKBB mozna zobaczyć w telewizji na jakimś dostępnym kanale, przynajmniej ludzie obejrzą, bo to niestety mało znany u nas film, a szkoda, wielka szkoda.

faay

Polecam lektora, który jest na oryginalnym DVD, on tłumaczy niemalże tak samo jak jest w amerykańskim oryginale. : - )
A film mistrzostwo.

Osoba_bez_imienia

Właśnie obejrzałam, i skoro niektórzy polecają zobaczyć wersję z napisami (osobiście również takie wolę, obojętnie jaki film), to zobaczę również i ją ;D
Film, baardzo fajny, nie żeby od razu ulubiony, ale na pewno baardzo dobry ;D

Osoba_bez_imienia

Zdecydowanie polecam napisy, film skrzy się od dialogowych perełek! To właśnie mnie w nim oczarowało, nie sama fabuła, która choć dobra, to niezbyt odkrywcza momentami, ale teksty :)I niesamowite aktorstwo, pomiędzy aktorami jest prawdziwa chemia, która czyni film takim dobrym :)

Wydanie DVD musze konicznie nabyć choćby dla dodatków, a teraz ponadto ciekawam tego wiernego oryginałowi lektora :)

faay

Kurczę, szkoda tylko, że puszczali to o tak później porze;] Ale nie mogłam się powstrzymać i obejrzałam:) Film ma dla mnie plusa za narrację. Chociaż pewnie wersja z napisami o której wspominacie jest o niebo lepsza.

maggie_magda

Specjalnie nie oglądałam, bo wiem, że lektor i telewizyjne tłumaczenie zawsze psują dialogi. Tłumaczą wszystkie "fuck" na "o kurczę";)
Zaopatrzyłam się w dvd, jutro oglądam w oryginalnej wersji + pl napisy. Mam nadzieję, że na dvd nie zepsuto tłumaczenia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones