Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Właśnie skończyłam oglądać ogłoszenie nominacji do Oscarów. Nie nominowali Roberta... :( Buu...

rybka254

Przykre:( Tym bardziej, że poprzednio nominowano go za komediową rolę w "Tropic thunder", a przecież jako Holmes był jeszcze lepszy:(

No cóż.. na szczęście RDJ prędzej czy później dostanie tego Oscara, no nie?:) Dobry jest, to nie ma się o co martwić.
To ja kibicuję "Sherlockowi Holmesowi" - ma 2 nominacje, o ile dobrze pamiętam: muzyka i ..?

shizonek

Szkoda, że nie dostał nominacji :(
Pozostaje trzymać kciuki za "Sherlocka Holmesa" ;)
Nominacje: Muzyka i efekty specjalne.

shizonek

Zgadzam się, że jest dobry i prędzej czy później dostanie. Już w końcu były dwie nominacje ;]

Lemony

Zdolny jest - da sobie radę.
Jak nie teraz, to na pewno później :D

rybka254

Też mi przykro, zawsze miło mieć faworyta absolutnego...
myślę, że Jeff i tak by wygrał w tej kategorii...
Susie już pociesza :) :P

the_alex

Mnie to trochę dziwi, że Robert nie dostał nominacji. Przecież wygrał Globa a gdzieś czytałam, że po dostaniu Złotego Globa od razu awansuje sie do nominacji na oskara...

Dziaga

Ale dostał tego Globa w kategorii "Komedia".. a pewnie dla dziadziów z Akademii Najlepszy Aktor to tylko Dramatyczny. Ot co;)
Czy kiedykolwiek Oscara dostał ktoś za komediową rolę? Pewnie jeśli tak, to na palcach jednej ręki można policzyć..

rybka254

Moim zdaniem powinien zostać nominowany. Byłam bardzo zawiedziona gdy podczas odczytywania nominacji nie usłyszałam jego kandydatury. Jak dla mnie to bardzo dziwne, że po otrzymaniu Złotego Globa Akademia nie doceniła jego pracy przy Sherlocku Holmesie. Jestem bardzo rozczarowana :(

rybka254

Również byłam niezadowolona. Zagrał bardzo dobrze, świetnie sobie poradził z rolą Sherlocka. Pozostaje nam mieć nadzieję, że w przyszłości Akademia doceni talent aktorski Roberta ;)

rybka254

Uuuuuu no trudno się mówi, pomimo iż go lubię uważam że nie jest aktorem który powinien dostać oscara.

rybka254

Fakt, szkoda... S.H. powinien chociaż COŚ (hmmm oscara?) zdobyć jako film... Ale pożyjemy, zobaczymy.
Jak mawia mój ojciec "Ten to potrafi zagrać nawet krzesło..." :D

Osoba_bez_imienia

Szkoda,że Downey nie dostał nominacji. Należy się. Pozostaje trzymać kciuki za Holmesa (bo jest nominowany w dwóch kategoriach).
Jednak widzę nikłe szanse w starciu z 'Avatarem', niestety.

maggie_magda

No szkoda, że nie ma nominacji... W takim razie nie oglądam gali. xD
Trudno się mówi. ;P

Lellandra

Ale...
Chociaż za muzykę powinien dostać... Przecież to muzyka... ;D
(jak w tamtym roku piosenke zamiast W.A.L.L.-E. wybrali jakieś indyjskie 'zwycięstwo' to mnie szlag trafiał...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones