Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Nie wiem czemu, ale mi sie podoba :) poza tym lubie go w filmach :)

Anula_2

Zgadzam się całkowicie ma w sobie to coś świetnie gra i jest czarujący...rrrrrrr...miodzio

użytkownik usunięty
Anula_2

Lubie go, bo widać w jego rolach inteligencje. Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale wlasnie tak uwazam, jego role sa inteligentnie zagrane.

Anula_2

ja też nie wiem dlaczego ale mam do niego słabość;-)))

lulami

ja rowniez mam do niego slaosc, tak jakos...

Anula_2

Mi też się bardzo podoba jako facet. Ma coś w sobie :) Z roli filmowych szczególnie podobała mi się rola w "Ally McBeal". Okropnie przeżywałam jak "wyjechał do Seattle" - czyt. koniec jego udziału w tym filmie... :(

motorolka_15

dopisuję się jeszcze ja! też mam do niego słabość i chętnie oglądam wszystko w czym grał. moim zdaniem ma spory talent do ról komediowych i powinien częściej to wykorzystywać! pozdrawiam wszystkich!

Anula_2

zgadzam sie on jest po prostu taki......mmmmmm nawet nie wiem jak to powiedziec ;) wlasnie ma w sobie to cos bo nawet jak grał geja (cudowni chłopcy) to nadal mnie do niego ciagnelo.ale nie do urody (choc paskudny nie jest) ale to jego osoby X)

Anula_2

Zgadzam się z paniami... Ach ten głos... Gość zdecydowanie ma coś w sobie!

Anula_2

Nie będę mówiła nic więcej. Po prostu podpiszę się pod wypowiedziami poprzedników :)))

Anula_2

Ja też go bardzo lubię to świetny aktor i do tego przystojny i czarujący mężczyzna.

Anula_2

;) hehe podobnie jak wy uważam,że ten facet ma coś w sobie..i świetnie gra..ach.. ciacho :D :)

Anula_2

Mnie też coś do niego ciągnie,cholercia! Ciachoooo! ;)

monicamoniaa

Jest po prostu świetny ;)

sandra_rose

Zgadzam się ze wszystkimi w 100% ;)

Pride

Hm, outsiderzy zawsze są jacyś... pociągający? W każdym razie ja też go lubię. Ma coś w sobie. Zawsze, kiedy wchodzi przed kamerę czaruje swoją grą, klasą, urokiem. Na zdjęciach nie wychodzi może tak świetnie (chociaż nie. Wychodzi świetnie xD), za to w ruchu... cud, miód i maliny! xD

zuzka_9

Zgadzam sie z Waszymi wszystkimi wypowiedziami :) Wg mnie jest jednym z przystojniejszych aktorów Fabryki snó ;) Podobałmi sie choćby np. w "Jaja w tropikach"(które niedawno ogladałam) na poczatku i końcu gdzie było widać jak jest blondynem :)

Anula_2

Oprócz dobrej gry, ma nietypowo miły wyraz twarzy, pewnie to też ma związek z tym, że ludziom podoba się, gdy widzą go w filmach.

_Rutek_

Przystojny; o niebywałych oczach!!Hipnotyzujących!!Głos-piekny!Ciekawe,że
Rorbert..mówi dość nisko-a śpiewa wysoko..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones