Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 559 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Dzięki Bogu ze zostal aktorem i ze na swój sposób go poznalam. Wiele swoimi rolami wniosl do mojego życia, uszczesliwial mnie. Szkoda ze sam w życiu szczescia nie znalazl.

imludzik

Piotruś Pan mojego dzieciństwa.
Rest in peace, Mr Williams :)

imludzik

Oj żal i to ogromny, był, jest i będzie (przynajmniej dla mnie) największym aktorem o ogromnym spektrum jeśli chodzi o role, czy to "Jakub kłamca" czy "Patch Adams" świetnie się w nich odnajdywał i grał z ekspresją, zupełnie naturalnie. Nieodżałowany i, mimo że mówi się że ie ma takich ludzi to w jego przypadku mogę z całą odpowiedzialnością to stwierdzić, NIEZASTĄPIONY, bo czy możecie sobie wyobrazić kogoś innego w roli dorosłego Piotrusia Pana w "Hook" albo inną "Panią Doubtfire"? Mam tylko nadzieję że nie utknął gdzieś "Między piekłem a niebem" w którym to filmie grał. Żal...i smutek

imludzik

Masz rację, Robin był niezastąpiony. Chyba już nigdy żaden aktor nie będzie dla mnie tyle znaczył co Robin, bo wiele lat temu, jeszcze jako dziecko, to właśnie jego najbardziej polubiłam ze wszystkich aktorów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
imludzik

Powieszę się! Bomb w szkołach warszawskich nie podłoże! Sejmu nie bombardujcie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones