Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
56 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Smobójstwo to plotka?

użytkownik usunięty

Wiem, że w 2009 r. aktor miał operację zastawki aorty. Może jego śmierć spowodowała ta przypadłość? Skąd wiadomo, że to samobójstwo? Jeśli jednak "zadyndał", jak tu niektórzy mówią, to nie dziwię się. Geniusz to dostrzeganie piekła w niebie i nieba w piekle, rzeczywidztwo nigdy nie pozwala do końca cieszyć się życiem.

koronel stwierdził śmierć przez uduszenie :) nie jestem lekarzem wiec nie wiem czy aorta może mieć z tym związek

użytkownik usunięty
bartii93

Pytanie, czy koroner ma wyniki sekcji zwłok, czy tylko odbyły się oględziny i stwierdzono objawy niedotlenienia w wyniku wady układu krążenia? Gdyby to było powieszenie, to pisaliby o zadzierzgnięciu. Często alkoholicy umierają z powodu zakrztuszenia się wymiocinami.


No tak od razu w dzień niech zrobią sekcję zwłok i może niech jeszcze pogrzeb wyprawią.

użytkownik usunięty
Valenciaa

Nie o to chodzi. Po co ten cały szum w mediach?

Ale jaki szum? Umarł sławny aktor to o tym piszą.
Poza tym, to, ze się powiesił, to ludzie sami sobie wysnuli. Napisane było na początku tylko, że zmarł w wyniku uduszenia, a udusić się można na różne sposoby.

Tu jest wstępny raport Coronera:
http://documents.latimes.com/robin-williams-coroners-report/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones