Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
56 050 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

czytam ostatnie wpisy, dobre, ale i złe.. pisząc "tchórz, bo sie zabil" nie wiecie jak to jest, nie wie
nikt kto choruje.


Samobójstwo tchórzostwem? w pewnej skali tak... ale zwróćcie też uwage że był CHORY,
dwubiegunówka jest to na przemian mania i depresja, poczytajcie o tym. Zmagał się z chorobą i
uzależnieniami od dawna.. widać, nie udało się..
Czasami choroby psychiczne są gorsze od fizycznych, to wszystko dzieje się w głowie, człowiek
nie myśli wtedy trzeźwo. Dlatego takie choroby mogą doprowadzać do takich postępowań.

Każdy ma swoje zdanie na każde tematy, i każdy uważa inaczej!

Załużmy..( ktos moze uwazac) jak człowiek który ma wypadek, stracił nogę,rękę, jest
sparaliżowany, lub dowiaduje się ze ma raka... I się zabija... to jest tchórzostwo, bo nie mógł
sobie poradzić z problemem, nie walczył. Tutaj człowiek nie jest chory umysłowo, jest chory
fizycznie. Depresja to choroba umysłowa, i nie wiadomo co człowiekowi może wtedy przyjść do
głowy.

Więc mówienie że to tchorzostwo, w tym wypadku - nie pasuje.

Wybitny aktor- zmarł, nie należy teraz pisać to i owo, jako on był a jaki nie. Należy mieć do niego
szacunek.

xspider_2

Samobójstwo tchórzostwem ? To jest właśnie szczyt głupoty ponieważ ludzie, którzy tego sami nie przeżyli lub nie znają osób, które miały takie próby nawet nie zdają sobie sprawy z tego ile taki akt wymaga odwagi.... Po za tym żałośni są dla mnie Ci, którzy teraz prowadzą wielką dyskusję na temat jego choroby czy też życia. Całe g*wno za przeproszeniem wiemy na ten temat więc nie mamy prawa się wypowiadać i prawić swoich mądrości. Fakt jest taki, że odszedł wybitny aktor i zamiast uszanować to w ciszy zaczęła się bezsensowna dyskusja. W dodatku poziom niektórych komentarzy jest tak żałosny, że naprawę pisząc o zmarłym powinno mówić się dobrze lub najlepiej nie mówić wcale.

darkar1998

uważam tak samo, probowalam tylko pokazać roznice w myśleniu innych, to miała być odpowiedż do jednego z postów.
poczytaj inne komentarze. Chyba mnie nie zrozumiałas.
Opisując to- powtarzam to nie jest może zdanie, ktoś tak może uwazać, chcialam to innym uświadomić.
Opisałam prawie to samo co ty, albo ja źle sprecyzowałam, albo mnie nie zrozumialas.

Bardzo lubilam tego aktora, i przykro sie robi, jak czyta sie pewne komentarze.

Też uwazam że powinni uszanować to w ciszy i oddać mu szanunek, bo o zmarlych mówi się dobrze albo wcale.

xspider_2

Dokładnie jestem tego samego zdania. Williams był wybitnym aktorem, który pałał niesamowitą charyzmą. Przyjemnie oglądało się na w każdym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones