Roman Wilhelmi

8,6
17 746 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roman Wilhelmi

Tak się zastanawiam, dlaczego Pan Roman nie zrobił światowej kariery. Miał do tego warunki.

strusiu4

Ty tak uważasz, ja tak uważam ale w rankingu aktorów na tym portalu jest poniżej np. Cezarego Pazury,
może nie do wszystkich trafia ;-)

euremail

Tak się zastanawiałem i winą można obarczyć system polityczny. Ale możliwe, że Pan Roman miał zbyt mało możliwości typu nauka angielskiego. Lecz należy przyznać, że TWARZ nadawałaby się aż do samego Hollywood ;p

euremail

@euremail od 26.02 chyba się sporo zmieniło, bo Romek jest w tym momencie na 33. miejscu, a Pazura na 409. :)

Ale tak odnosząc się do tego "czemu Wilhelmi tak nisko, skoro taki świetny gość był z niego?" - Filmweb nie istnieje od 50 lat, a z tego mi wiadomo jakieś 13 lat, a wiadomo również, że w ciągu tychże lat Pazura zrobił więcej filmów, niż ś.p. Wilhelmi ;) A żeby jeszcze się podeprzeć, choć jest to trochę inny przykład, można spojrzeć na rankingi dwóch panów: Marlon Brando i Hugh Laurie. Wyżej dr House, wiadomo za sprawą czego - i ja wcale nie twierdzę, że facet nie ma talentu! Jak najbardziej ma! Komik, aktor, muzyk, pisarz - nic tylko bić brawa. No... ale jednak Marlon to Marlon - swoje zrobił dla światowej kinematografii i potwierdzał to prawie przy każdym swoim "performance". Ot, tyle. Pozdrawiam

PS. Wszystkiego najlepszego panie Romanie! Wielka szkoda, że możemy się cieszyć Pana grą tylko w "archiwalnych" ujęciach.

strusiu4

Ważne, że grał światowo;)

strusiu4

Może dlatego, że zawsze mówił to, co myślał, a jak wiadomo, ludzie tego nie lubią...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones