Roman Wilhelmi

8,6
17 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Roman Wilhelmi

Czy ktos z was orientuje się dlaczego Wilhelmi rozstał się z rolą Olgierda??Słyszalem ze musial odejsc z filmu ponieważ nie zgadzal się z uwczesną sytuacją polityczną a jak wiemy w czterech pancernych polacy i rosjanie by;li przedstawiani jak "bracia" dążacy do zwycięstwa...hmmm czy tak było naprawde??

javy87

a ja słyszalem wersję że odszedł bo nie chciał żeby stało się z nim jak z Gajosem, któremu przypięto łatkę na lata

enricopalazzo

MYLICIE SIĘ...

Serial miał liczyć tylko 8 odcinków, uśmiercili go dla dramaturgi nie wiedząc do konca, że serial będzie kontynuowany.

Wilhelmi bardzo zabiegał o powrót swojej postaci, prosił wielokrotnie o to reżysera, producenta,...
Był projekt, żeby postać Olgierda powróciła w Berlinie, ale zrezygnowano z tego projektu, pojawiła się tylko jego sylwetka w zwidach Janka.

Ogladałem serial z komentarzem Pyrkosza, Presa i Raksy, poruszyli ten temat... stąd to wiem...

MOIM ZDANIEM NAWET DOBRZE, ŻE GO UŚMIERCILI, POSTAĆ TOMKA CZEREŚNIAKA BYŁA LEPSZA...
Troche szkoda, że nie pokazali jego śmierci i pogrzebu... tylko taka, krótka wzmianka przez Wichurę o jego śmierci.




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones