Russell Brand

Russell Edward Brand

7,0
2 823 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Brand

Taki żałosny typek z taką ładną kobietą (chociaż też żałosną) ciężko to zrozumieć.Prawa szołbiznesu chyba i holiłud :)

kondi143

sądzę tak samo

kondi143

Zero talentu, film "Arthur" to mega porażka(zamiast śmieszyć to mnie wkur..), do tego wygląda jak przerośnięty przygłup. Myślę, że dostał rolę w filmie Artur po znajomości, ponieważ tylko kompletny kretyn by go zatrudnił...

kondi143

po waszych wypowiedziach utwierdzam się w przekonaniu, że dobre komedie nie są dla kretynów

angeldog

czyli co nie możesz ich oglądać ?

kondi143

nie, kretynie, mówiłem o was. Dla was Woody Allen też byłby kiepski.

angeldog

Skoro mowa o kretynie to możesz tak powiedzieć jedynie o sobie bo żadnego innego tutaj niema.Po za tym temat jest o Brandzie nie o Allenie więc skończ wysnuwać swoje idiotyczne teorie.

kondi143

po pierwsze: nie ma a nie "niema". Po drugie: przecież ty jesteś. Po trzecie: tak się składa, że obydwaj to świetni angielscy komicy, więc porównanie jest na miejscu. Po czwarte: to nie idiotyczne teorie, tylko celne spostrzeżenia - zwłaszcza w twoim przypadku.

angeldog

Widzę,że starasz się wypaść inteligentnie muszę Cie jednak zasmucić ponieważ Woody Allen urodził się w Nowym Jorku więc ciężko żeby był anglikiem.
Wątpię,że znasz filmy Allena skoro nie nawet o takich podstawach masz mierne pojęcie.

kondi143

Anglikiem nie anglikiem (podobnie jak Polakiem nie polakiem). Możesz wątpić, ale nie "że", tylko czy. A obejrzałem ich kilkanaście. I co się stało, że ty, który podkreślasz, że tematem jest Brand, tak się rozpisałeś o Allenie. Wreszcie na zakończenie: to ty się starasz, ja po prostu jestem inteligentny

angeldog

Widać taki jesteś inteligentny,że myślałeś nad odpowiedzią 4 dni zapewne ze słownikiem w ręku bo przecież Ty tak poprawnie piszesz :).Nie musisz się jednak martwić na tym portalu jest wielu tak "inteligentnych" jak Ty.Myślę,że warto zakończyć dyskusje bo pojęcie o filmie widać masz marne a o poprawnym pisaniu nie mam ochoty pisać bo to portal o filmach a nie o języku polskim.Teraz możesz sobie jeszcze strzelić ciętą ripostą i przytupnąć nóżką.Niestety ja już na nią nie odpiszę bo mam ciekawsze zajęcia niż pisanie w temacie o aktorze,którego nawet nie lubię :).Pozdrawiam

angeldog

Wesołych Świąt !

angeldog

Dzięki za, to co napisałeś. Ja musiałam chwilkę odczekać, żeby nie wybuchnąć, bo ja tam go ubóstwiam , a ty to tak... ładnie i kompetentnie powiedziałeś. :) Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

kondi143

Hehe po 1 roku i 6 miesiącach rozwód z Katy Perry xD

Dymiano

Dokładnie, to po roku i 4 msc

Angela4b

małżeństwo trwało 16 :)

Dymiano

a skad informacja o ich rozwodzie? ja nic nie wiem, podaj link albo coś bo chyba kłamiesz.

Depp_fan

Kłamać , to możesz ty , nie jesteś na bieżąco , to nic nie wiesz , co myślałeś ,że małżeństwo będzie trwało dobre 20 lat ? , właśnie nie ... I w ogóle po co prosisz o podanie linka ? Wg mnie każdy obywatel , który posiada internet , może w google wpisać ,czy się rozwiedli , czy też nie , myślenie nie boli masz link jak tak bardzo chcesz http://muzyka.onet.pl/galerie/to-juz-pewne-katy-perry-i-russell-brand-rozwodza-s ,4986266,0,galeria-mala.html

Dymiano

ten powinien działać http://www.tvp.pl/rozrywka/aktualnosci/katy-perry-i-russell-brand-rozwodza-sie/6 085542

Dymiano

o matko, dlaczego spotkałam się z taką agresją z twojej strony? Moje pytanie było czysto naturalne. Owszem mogłam poszukać w internecie ale mi się nie chciało :D. W ogóle sorry że się coś odezwałam... Pohamuj trochę emocje, bo nie wiem o co tu się złościć.

Depp_fan

*neutralne, a nie naturalne

Depp_fan

aha, i dzięki za linki :)

Depp_fan

Nie trzeba było , narzucać mi kłamstwa , mogłaś wpisać w google po prostu "Rozwód Perry i Branda " i wszystko było by czarno na białym :P

Depp_fan

W moim codziennym , życiu , muszę tak reagować ....

Dymiano

w takim razie przepraszam, że bezpodstawnie oskarżyłam cię o kłamstwo. moja dobra rada to: zmień coś w swoim życiu, skoro wymaga ono od ciebie takich reakcji.

Depp_fan

Jeśli mieszka w Afganistanie, to go rozumiem, że nerwowo odpowiada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones