Russell Brand

Russell Edward Brand

7,0
2 818 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Russell Brand

Za co taka ocena?

użytkownik usunięty

Kto ocenia pozytywnie to aktorskie zero ? Wszak to portal filmowy. Nie wiem skąd się ten gość wziął ale nie potrafi ani grać ani śpiewać. Oryginalny też nie jest, długie włosy, obcisłe stroje z wywalonym pudłem - to wszystko już było... Po kilkunastominutowym seansie "Idol z piekła rodem" na C+ byłem tak zniesmaczony, że głowa mała. Dziwię się jak Rose Byrne mogła się tak upodlić, P. Diddy czy L. Urlich też widać dla paru zielonych dadzą się wkręcić do takiego gniota.

Do ról pobocznych w komediach nie jest zły. Drugoplanowy komik - jak najbardziej.

MiszoZawodowiec

Miszo. On przeważnie gra w komedyjkach, do tego większość jego dorobku, to role drugoplanowe, więc tak na dobrą sprawę, to dopiero w Arthur mógł się wykazać. Według mnie poszło mu bardzo dobrze. Jak dla mnie jest zajeb,isty i jako facet i jako aktor. Anglicy ogólnie mają dość nietypowe poczucie humoru, a on jeszcze bardziej specyficzne. Jak dla mnie super, ale nie o każdego taki humor trafia

Akceptuj ludzi takich jacy są, tak jak Ciebie akceptują, bo każdy jest inny!

justyna3777

Dokładnie. A ja jestem ciekawa w ilu filmach założyciel wątku go widział...? Poza tym dawanie oceny 1 tylko dlatego, aby spadł w rankingu jest żałosne

według mnie gra całkiem nieźle, nadaje się do komedii. Uwielbiam go jako gościa z ,,opowieści na dobranoc" hahaha, był świetny

Ja nic do niego nie mam, facet jest spoko, niby się niczym takim nie wyróżnia, ale jest ok ;D

PaulaGajcuPL

https://www.youtube.com/watch?v=2HqflTYCM2s

PaulaGajcuPL

https://www.youtube.com/watch?v=ADJhErmJuoQ

PaulaGajcuPL

Natknąłem się przez przypadek,gdzieś mi się ten aktor przewinął kiedyś ale nie wiedziałem że z niego taki bystrzak,7 milionów wyświetleń niby takiej pogadanki w porannej tv,wygadany i wogóle,i to w każdym wywiadzie teksty sypie jak z rękawa.pozytywnie,zabawny, inteligentny,spoko ziom

Nie jest oryginalny? Opierasz tą opinię na jego wyglądzie. Płytko. Russel jest niezwykle nietuzinkową osobowością w Hollywood. Powtarzam - osobowością. Za to powinno się oceniać ludzi, a nie jak wyglądają...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones