Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,4
104 536 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling
Boleslaw123

niestety ocenę tutaj podbił kobiety, bo nie zwróciły uwagi na jego fatalną grę, tylko na łądną buźkę.

użytkownik usunięty
kaju90

Gdyby miał ładną buźkę..

a jak dla mnie robi robotę jako aktor.

użytkownik usunięty
sucharex9

Nie twierdzę, że nie. Jest w porządku.

sucharex9

Według mnie jeden z najlepszych aktorów młodego pokolenia ! My favorite . Full stop !!!;;

Zuzanno, jestem pod wrażeniem Twojej odmienności co do postrzegania Ryana Goslinga :)

użytkownik usunięty
kaju90

tzn?

tzn. że jesteś wyjątkiem, bo na Twoje zdanie o nim nie wpływa jego wygląd ( w skrócie nie uznajesz go za ładnego/atrakcyjnego )

użytkownik usunięty
kaju90

Niezupełnie. Uważam, że jest niezły, ale nie piszczę do niego. Raczej mi obojętny. Nie mój typ. Zbyt jest dla mnie..hm...przesłodzony?

Boleslaw123

On nie ma ladnej buzki, jest po prostu dobrym aktorem.

Boleslaw123

myślę, że z powodu jakiś kompleksów wielu mężczyzn uważa Goslinga za marnego aktora. Tym czasem jest to jeden z lepszych aktorów obecnego pokolenia. Jego rola w drive gdzie grał prawie wyłącznie twarzą była genialna. Mówienie więc że jest to aktor jednej miny świadczy tylko o braku podstawowej wiedzy kinematograficznej. A fakt, że jest przystojny jest dodatkowym atutem. Choć fakt zgodzę się, że wiele kobiet podbija oceny facetom którzy im się podobają. jak w przypadku Mario Casas'a ......... ładna buźka a zero umiejętności

mysza16666

Nie zgodzę się, że na moją opinię wpływają kompleksy, bo nie mam absolutnie żadnych, co do mojego wyglądu :) ''Jeden z lepszych aktorów obecnego pokolenia'' - zdecydowanie się nie zgadzam, czarę goryczy przelała jego rola w Gangster Squad, dosłownie bolało mnie oglądanie tego filmu przez całkowitą bezemocjonalność postaci, jaką grał Pan Gosling. Jest to zdecydowanie aktor jednego spojrzenia ( warto na to zwrócić uwagę w trakcie oglądania filmów z jego udziałem ). Dla porównania dodam, że tak samo jak nie rozumiem fenomenu Ryan'a Goslinga, tak samo nie rozumiem fenomenu Emmy Stone, bo w tym drugim przypadku niestety jej uroda przyćmiła męskiej części użytkowników jej faktyczne umiejętności i odegrane kreacje.

Boleslaw123

w zła strone bo ostatnio był na 13 miejscu

Boleslaw123

to skandal. Powinien być w top 10.
Świat jest niesprawiedliwy

Boleslaw123

A ja napiszę tak : Jennifer Lawrence na 10 miejscu ? za co ? aktorka kilku filmów dzięki którym stała się sławna i już jest w pierwszej 10 najlepszych aktorek ? nonsens, już nie mówiąc, że przed takimi świetnymi aktorkami jak : Michelle Pfeiffer, Cate Blanchett czy Kate Beckinsale.

Co do samego Ryana, jest dobrym aktorem i myslę, że 13 - 20 miejsce w rankingu jest jak najbardziej odpowiednie dla niego.

Robaczek_12

Beckinsale świetną aktorką? Ładna z niej kobieta ale kunsztem nie powala...

madz20

Ale ja nie pisze, że jest ładna tylko, że jest zdolną aktorką.
Obejrzałam dużo filmów z jej udziałem i uważam inaczej niż ty.

Robaczek_12

Ale ja piszę, że uroda jest jedynym jej atutem, bynajmniej tej ma ponad przeciętność, bo nijak nie mieści mi się granicach zdrowego rozsądku postawienie jej obok Blanchett i Pfeiffer - to są niekwestionowanie zdolne aktorki. Beckinsale nie miała się nawet gdzie sprawdzić, gra w kiepskich filmach.

madz20

Zgodzę się z tym, że Blanchett powinna być wyżej w rankingu niż Beckinsale, ale zapewne tutaj zaingerowały oceny wystawiane przez Panów, którzy urodę stawiają przez aktorstwem, ale Lawrence na 10 miejscu to już w ogóle porażka kompletna...

Robaczek_12

Lawrence to kwestia mody i świadectwo braku własnego zdania użytkowników, którzy oszaleli na jej punkcie wraz z przyznaniem jej Oscara...

madz20

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones